Paulina Gałązka

    Paulina Gałązka

    W Dzień Kobiet do kin weszła komedia romantyczna Kobieta sukcesu. Jedną z ról zagrała w filmie Paulina Gałązka. W jaką postać się wcieliła? Czy to była pierwsza komedia romantyczna, w której zagrała? Piosenkę do Kobiety sukcesu napisał i zaśpiewał zespół Afromental. Nosi ona tytuł "Zaufaj". Czy przy jej tworzeniu dostali wolną rękę? Aktorkę i grupę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

    W kolejnej bitwie na noże stanęły dwie aktorki. Paulina Gałązka i Urszula Dębska zmierzyły się z pierogami. Urszula lepiła klasyczne pierogi ruskie, zaś Paulina pierogi bez glutenu i laktozy. Które pierogi bardziej smakowały jury i która z aktorek wygrała tę bitwę.

    Ostatni film Andrzeja Wajdy "Powidoki" opowiada o dramatycznych skutkach życiowych i artystycznych wyborów Władysława Strzemińskiego. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorów, którzy w obrazie zagrali studentów malarza: Paulinę Gałązkę, Irenę Melcer, Mateusza Rzeźniczaka, Tomasza Włosoka. Jak wspominają pracę z Andrzejem Wajdą? Dostali się do filmu z castingu? Dowiedzieliśmy się również, co młodzi aktorzy sądzą o historii Strzemińskiego.