Olga Borys

  Olga Borys

  "Porwanie Baltazara Gąbki" i główny bohater kreskówki - szpieg Don Pedro doczekali się pomnika w Bielsku-Białej. Olga Borys, Marta Wierzbicka i Jarosław Boberek w Dzień Dobry TVN opowiedzieli o swoich ulubionych bajkach z dzieciństwa. Zdradzili również, które z nich nie napawały ich wielkim entuzjazmem.

  W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że zamiast na wyjazd z rodzicami, woli udać się na urlop z rówieśnikami. To duże przeżycie zarówno dla dzieci, jak i rodziców, ale też spory krok do osiągnięcia samodzielności i niezależności. A jak wyglądały pierwsze samotne wakacje gwiazd? O tym w Dzień Dobry Wakacje opowiedzieli Olga Borys, Jakob Kosel oraz Krzysztof Skiba.

  Katarzyna Pawlikowska – ekspertka ds. zachowań społecznych – przeprowadziła badania, z których wynika, że kobiety w wolnym czasie wolą poczytać książkę, mężczyźni natomiast wybierają seks. Z kolei w przypadku kobiet seks w ogóle nie pojawia się na liście preferowanych sposobów spędzania wolnego czasu. Mimo to dla ponad 80% kobiet seks jest ważnym aspektem związku. Z czego zatem wynika ta rozbieżność? Czy ma to związek z tym, że kobiety – w przeciwieństwie do mężczyzn – nie lubią chwalić się swoim życiem seksualnym? Jak jest to powiązane z różnicami w naszych potrzebach i oczekiwaniach od związku? I czy potrafimy o nich mówić? O tym rozmawialiśmy z naszymi gośćmi w studiu Dzień Dobry TVN: autorką badań, Katarzyną Pawlikowską, a także aktorką, Olgą Borys, i dziennikarką, Dellfiną Dellert.

  Na plaży w Dziwnowie Olivier Janiak spotkał się z Olgą Borys, Wojciechem Majchrzakiem i ich córką Mirą. Aktorska rodzina wypoczywa nam polskim morzem. Jak spędzają tu czas? Olga i Wojciech są ponad 20 lat po ślubie. Jakie mają przepis na udany związek?

  W Europejski Dzień Sąsiada to święto obchodzone z inicjatywy Europejskiej Federacji dla Lokalnej Solidarności. Tego dnia organizowane są festyny, konkursy i zabawy, w czasie których sąsiedzi mogą lepiej się poznać. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy restauratora Mateusza Gesslera i aktorkę Olgę Borys, aby zapytać o ich doświadczenia z sąsiadami. Jak dbają o sąsiedzkie relacje?

  Niektórzy rodzice marzą, aby dzieci poszły w ich ślady. A jak jest w przypadku Małgorzaty Rozenek-Majdan, Violi Kołakowskiej, Tomasza Karolaka, Olgi Borys, Moniki Mrozowskiej i Omeny Mensah. Czym interesują się ich dzieci? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Usługi możemy zamówić praktycznie na wszystko i o każdej porze. Wraz z gośćmi Dzień Dobry TVN: aktorką Olgą Borys i terapeutą Andrzejem Komorowskim, zastanawialiśmy się, dlaczego chętnie korzystamy ze sprzątania, gotowania i prasowania na żądanie. Czy powodem jest lenistwo, czy raczej brak czasu?

  Córka Olgi Borys ma dziewięć lat. Jakie książki czyta? Czy dziewczynka ma swoich ulubionych pisarzy? Jakie książki dla dziewięciolatków poleca aktorka? Z Olgą Borys rozmawiał prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop.

  Bywa, że relacje z teściowymi są, mówiąc oględnie, dość skomplikowane i stanowią przedmiot niejednego dowcipu, które z lubością opowiadają zięciowie i synowe. Czy aktorka Olga Borys ma dobry kontakt z teściową? Jakim typem teściowej jest uczestniczka programu "Kto poślubi mojego syna" Beata Kornacka? Jak teściowe detektywa Krzysztofa Rutkowskiego znosiły nieprzychylne opinie na jego temat? Psycholog Magda Chorzewska poradziła, co zrobić, aby nie skonfliktować się z teściową. Wszystkich Państwa gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Olga Borys lubi zdrowo i smacznie zjeść. Dorsz na parze, chowder, czyli gęsta, zimowa zupa z dorsza, oraz rostbef pieczony, dynia i grzyby. Smacznego! Oldze w kuchni asystował Andrzej Polan.

  ... na gwiazdkę! A czym obdarowują swoich mężczyzn: Katarzyna Lengren, Anna Zejdler- Ibisz oraz Olga Borys? Czy, aby kupić dobry prezent, trzeba dobrze znać swojego mężczyznę? Której z Pań zdarzyło się rozbierać pod choinką? :)

  Czy da się szybko, prosto i zdrowo przygotować rodzinny obiad? Owszem! Olga Borys i Piotr Kucharski udowodnili to w kuchni Dzień Dobry TVN.

  Czy są związki, które z założenia są skazane na niepowodzenie? Jakie są pierwsze symptomy, tego, że związek będzie tym mniej udanym? W studiu Dzień Dobry TVN o związkach fatalnych rozmawiali: psycholog Maria Rotkiel, aktorka Weronika Marczuk, producentka Małgorzata Pieczyńska oraz aktorka Olga Borys.

  Wychowanie ma wpływ na całe nasze dorosłe życie. Determinuje nasze sukcesy i porażki. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: aktorka Olga Borys, aktorka Marta Powałowska, psycholog Monika Dreger oraz aktorka Hanna Konarowska. Czy nasi goście kopiują zachowania i metody wychowawcze swoich rodziców? Czy unikają ich błędów, a replikują sukcesy?

  Kiedy wchodzimy w związek powtarzamy sobie, że unikniemy błędów popełnianych przez naszych rodziców. Jaki realnie wpływ na nasze relacje z partnerem mają wzajemne relacje naszych rodziców? Czy partner jest odzwierciedleniem ojca, a partnerka matki? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy psychologa Marię Rotkiel, żonę Piotra Rubika Agatę Rubik, scenarzystę Cezarego Harasimowicza oraz aktorkę Olgę Borys.

  Jak nasi goście wspominają lata spędzone w szkole? Jakich przedmiotów nie lubili, a które uwielbiali? Dlaczego Hanna Bakuła często uciekała ze szkoły, a Olga Bory chętnie wróciłaby do niej? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy: wokalistę Mariusza Totoszko, aktorkę Olgę Borys, malarkę Hannę Bakułę i modelkę Polę Czarnecką. Kto z nich organizował wagary, a kto był przewodniczącym samorządu szkolnego?

  Rozprawiamy się w Dzień Dobry TVN z mitami na temat mężczyzn. Czy to prawda, że prawdziwy mężczyzna cały czas myśli o seksie, marzy o kobiecie z dużym biustem, nie chce się wiązać, nie znosi zakupów i nigdy nie płacze? Co na ten temat myślą goście Dzień Dobry TVN: socjolog Tomasz Sobierajski, aktorka Olga Borys, aktor Marcin Chochlew i dziennikarka Katarzyna Lengren?

  Każdy z nas ma za sobą kilka rozstań, nieco mniej powrotów. Każdy związek uczy nas czegoś innego, z każdego wyciągamy różne wnioski - czy jednak są one przydatne w przyszłości? Nasi goście: Weronika Marczuk, Olga Borys, Jagna Ambroziak oraz Anna Zejdler-Ibisz przekonywały, że rozstanie to nie koniec świata - to początek nowego, na pewno innego, może lepszego etapu w życiu każdej kobiety.

  Czyje dziecko jest mądrzejsze, piękniejsze, zdolniejsze? Przedmiotem rywalizacji pomiędzy kobietami stają się często dzieci. Czy kobiety robią to tylko po to, by dowartościować się? Czy taka forma rywalizacji jest normalna? Na kanapach w Dzień Dobry TVN zasiadły: psycholog Katarzyna Miller, aktorka Olga Borys, Alżbeta Lenska i Monika Jaruzelska.

  Teściowa nie zawsze musi się wtrącać do tego, co robi synowa i instruować ją, na przykład, jak powinna dbać o dom i jej ukochanego syna. Z teściową naprawdę można sobie ułożyć stosunki, co więcej, można nawet spędzić z nią wolny czas. O tym, dlaczego warto zabrać teściową na wakacje opowiedzieli w Dzień Dobry TVN: Olga Borys, Joanna Gocławska-Mazur i Kamil Dąbrowa.