kurs

  kurs

  Kurs szycia to szkolenie, dzięki któremu możemy poznać tajniki tworzenia wykrojów, obycia z maszyną i materiałami. Zdobyta umiejętność pozwala na samodzielne tworzenie ubrań i wielu innych rzeczy wykonanych z tkanin. Kurs szycia na maszynie pasuje do osób kreatywnych, które mają czas na spełnianie swoich pasji.

  Za chwilę wkraczamy w 2021 rok, a wraz z nim w postanowienia noworoczne. Wiele osób postawi na naukę angielskiego. Niektórzy zaczną od podstaw, ale niektórzy znają już trochę ten język, tylko muszą go odkurzyć. Jak to zrobić? Z pomocą i fantastycznym pomysłem przyszła do nas Kalina, śpiewająca lektorka języka angielskiego, która przygotowała dla widzów Dzień Dobry TVN 365 znanych piosenek na każdy dzień.

  Znany aktor, dziennikarz i reżyser zostali zakładnikami. Na szczęście to tylko kurs, podczas którego uczyli się, jak funkcjonować poza granicami kraju w warunkach zagrażających ich życiu. Co sprawiło, że zdecydowali się na udział w tym kursie? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Bianka Zalewska.

  W 2018 roku kierowców czekają duże zmiany. Po przekroczeniu 24 punktów kierowca nie straci prawa jazdy, ale będzie musiał udać się na kurs reedukacji. Kiedy nowe przepisy wejdą w życie i co jeszcze się zmieni? Gościem Dzień Dobry TVN był dyrektor Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym Marek Konkolewski.

  Michał Cieślakowski prowadzi ekspresowe kursy hipnozy. Czy to trudna sztuka? Każdy może się tego nauczyć? Co trzeba wiedzieć, by skutecznie hipnotyzować? Reporterka Dzień Dobry TVN był świadkiem szkolenia pani Izy, która ma nadzieję, że po kursie już nigdy nie będzie miała problemów z namówieniem męża do wyniesienia śmieci ;)

  Są osoby, które nie doceniają zwierząt, a tymczasem okazuje się, że ludzie mogą wiele się od nich nauczyć. Czego? Czy zwierzęta są mądrzejsze od ludzi? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN zoopsychologa i behawiorystkę zwierzęcą Antoninę Kondrasiuk oraz fotografa i biologa Łukasza Bożyckiego.

  Szkoła Wajdy organizuje kurs Online Kamera dla osób, które chciałyby nauczyć się tworzenia kina wirtualnego i w realu. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy reżysera, aktora i wykładowcę Macieja Marczewskiego, aby powiedział o szczegółach kursu. Kto znalazł się wśród wykładowców? Gdzie można znaleźć formularz zgłoszeniowy? I ile kosztuje uczestnictwo w kursie?

  Kiedy był dzieckiem i jego koledzy marzyli o tym, by zostać strażakami i żołnierzami, on marzył o tym, by być fryzjerem, bo jak mówi, najbardziej na świecie kochał zapach trwalej ondulacji i lakieru do włosów! O kim mowa? O prowadzącym Dzień Dobry TVN Marcinie Prokopie, który wybrał się na kurs fryzjerski. Czy Marcin Prokop był pojętnym uczniem? Jak poradził sobie z cięciem i modelowaniem włosów? Czy modelka to przeżyła? :-)

  Robienie zdjęć z "rąsi", czyli tzw. selfie jest teraz bardzo modne. Jedna z brytyjskich firm postanowiła wykorzystać tę modę i postanowiła zorganizować kurs, na którym uczestnicy dowiedzą się, jak robić selfie. Ile będzie kosztował miesięczny cykl wykładów? A może wystarczy skorzystać z rad Łukasza Jakóbiaka i Marta Wierzbicka, którzy już mają dużą wprawę w robieniu tego typu zdjęć?

  Jej klientami są dzieci, a to bardzo wymagający klienci - uważa Lidia Ostólska, właścicielka firmy "Misia Kitka", która ogranizuje warsztaty szycia dla dzieci. To nie są takie zwykłe, szkolne warsztaty - mówiła w Dzień Dobry TVN Pani Lidia, która namówiła Jolantę Pieńkowską do wykonania rysunku, który zostanie wysatawiony na aukcję.

  Ubijanie, ugniatanie, smażenie i pieczenie... zapraszamy na kulinarny kurs, w którym każdy może wciąć udział. Ten wyróżnia to, że odbywa się w nietypowym miejscu - dawnej fabryce serów.