Kinga Paruzel

  Kinga Paruzel

  Szarlotka bez tłuszczu, najlepsze ciasteczka owsiane, pieczona cieciorka i najlepsze spaghetti bolognese - to jedne z najczęściej wyszukiwanych w Internecie kulinarnych przepisów. Kinga Paruzel, finalistka pierwszej edycji programu "MasterChef" i autorka książki kulinarnej "Nie...zwykła kuchnia", przygotowała potrawy w oparciu o te przepisy. Macie ochotę na szarlotkę lub owsiane ciasteczka? :-)

  Finalistka pierwszej edycji "MasterChefa" wydała właśnie książkę. Kinga Paruzel opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, dlaczego ta książka jest niezwykła. Czy czytelnicy znajdą w niej przepisy, które zachwyciły jurorów "MasterChefa"? Czy to prawda, że Kinga Paruzel zamierza otworzyć restaurację?

  W kuchni Dzień Dobry TVN, finalistka programu MasterChef - Kinga Paruzel, zaprezentowała kilka przepisów na dania z jabłek. Dacie się skusić?

  W naszej kuchni Kinga Paruzel, kulinarna blogerka i uczestniczka pierwszej edycji programu "MasterChef", przygotowała dietetyczne desery. Skorzystajcie z jej przepisów i sprawdźcie, jak smakują "odchudzone" desery!

  W naszej kuchni Kinga Paruzel, uczestniczka pierwszej edycji "MasterChefa" oraz Basia Ritz, zwyciężczyni pierwszej edycji "MasterChefa" i wariacje na temat cukinii. Wyobraźcie sobie deser z cukinii... To możliwe! Kinga i Basia przygotowały coś na słodko, czyli brownie z cukinią, frostingiem i owocami. Skorzystajcie z ich przepisów na naszej stronie internetowej! Co program "MasteChef" zmienił w ich życiu?