GPS

    GPS

    Samochód śledzony za pomocą sygnału GPS dzięki specjalnej aplikacji. Dzięki temu ubezpieczyciel wie, czy kierowca jeździ bezpiecznie, zgodnie z przepisami drogowymi i, czy potrafi dostosować styl jazdy do panujących warunków i na tej podstawie ustala wysokość składki OC. Taki pomysł wprowadzono już w życie w kilku krajach. Jak sprawdziłby się Polsce? O tym w Dzień Dobry TVN Paweł Blajer z TVN24 BIS.

    Marek Ksieniewicz to były złodziej i recydywista. Jak sam mówi "nie w zawodzie od 10 lat". Podobno nie ma drzwi, których nie da się otworzyć. Jak złodzieje wykorzystują takie dni jak walentynki? Którędy zlodzieje weszli do Pudziana? W studiu Dzień Dobry TVN nasz gość zdradził tajniki zawodu włamywacza.

    Borys Szyc wchodzi w intymny i niebezpieczny związek z ... GPS - em. Byliśmy na uroczystej premierze filmu "Dżej Dżej". Film, w którym rządzą satelity skomentowali: Jan Wieczorkowski i Borys Szyc.

    Honey nie zwalnia tempa. Właśnie promuje nowy singiel „GPS”, przygotowuje płytę, wybrała nowych tancerzy na swoją trasę koncertową i …buduje dom. W studiu Dzień Dobry TVN Honey była naszym gościem, a na czacie odpowiadała na pytania fanów.