Budka Suflera

  Budka Suflera

  Krzysztof Cugowski podczas rozmowy z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską potwierdził, że z końcem tego roku Budka Suflera kończy karierę. Co zamierza robić po zakończeniu działalności zespołu?

  „To jest mój dzień” to piąty singiel z płyty „Zmienić zdarzeń bieg”. Czy Bracia zastąpią na schodzącą ze sceny Budkę Suflera? Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór "To jest mój dzień". Podoba Wam się?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Budka Suflera wykonała utwór "Takie tango" , które okazuje się być ostatnim. Bowiem Budka Suflera kończy działalność i udaje się w ostatnią trasę koncertową. Wasz ulubiony utwór Budki? Piszcie w komentarzach!

  Grają razem ponad czterdziestu lat. Wydaje się, że byli z nami od zawsze. Czy to już naprawdę ostanie tango Budki Suflera? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Romuald Lipko - instrumenty klawiszowe i kompozytor „Budki Suflera”, wokalista Krzysztof Cugowski oraz Tomasz Zeliszewski - perkusista „Budki Suflera”. Dlaczego trzeba ustąpić miejsca młodym, skoro "starzy" dają sobie świetnie radę? Giganci polskiego rocka opowiedzieli w Dzień Dobry TVN, dlaczego kończą działalność, ale nie karierę - bo tę już mają do końca świata. I jeden dzień dłużej :)

  W przyszłym roku będą obchodzić swoje czterdziestolecie. To najdłużej działający zespół na polskim rynku muzycznym. Powraca wielkim stylu z nowym przebojem. Singiel „Tylko dla orłów” tylko na scenie Dzień Dobry TVN. Będzie hitem? Zobaczcie wielki come-back Budki Suflera.

  W niedzielę, w Dzień Dobry TVN: na naszych kanapach Agustin Egurrola, Krzysztof Hołowczyc i prof. Lew Starowicz. Ponadto: Agnieszka Szulim i życie w świetle kamer. W programie także: Lech Wałęsa w swoje 70. urodziny, a Lieber o sławie, która przerosła jego najśmielsze oczekiwania i granice Polski - u nas na czacie. Program poprowadzą: Magda Mołek i Marcin Meller. Bądżcie z nami!