breakdance

    breakdance

    Pod koniec stycznia w Raciborzu odbyły się zawody w breakingu, w których wzięło udział ponad 150 zawodników z Polski. Konkurs dość nieoczekiwanie wygrał niesamowity 11-letni junior, Alan Miczajka. Bboy Akro zgarnął tytuł Breakdance i Street Dance 2021. Umiejętności młodego adepta szkoły tańca są imponujące! Ale czy jest w stanie nauczyć podstaw breakingu naszych prowadzących?

    Przygoda Piotra Zawidzkiego z tańcem breakdance zaczęła się 16 lat temu. Wszystkiego uczył się sam, podpatrując jedynie teledyski. Jego największym osiągnięciem jest wygrana w bardzo prestiżowym turnieju tańca breakdance, który odbył się w 2017 r. W jakich warunkach ćwiczył na początku swojej tanecznej kariery? O czym marzy? Lubi swoją pracę w kantorze?

    Jego pasją jest breakdance "Jednak z tańca bardzo ciężko jest się utrzymać". Dlatego, mimo iż nie zamierza rezygnować z tańca, skupia się przede wszystkim na śpiewie. Jakub Józef Orliński to jeden z największych talentów, jaki objawił się w Polsce w ostatnich latach. Poznajcie Polaka, który swoim głosem podbija świat!

    Flying Steps to niezwykłe połączenie muzyki klastycznej i hip- hopu. Jak tancerze interpretują dzieła Jana Sebastiana Bacha? Z artystami spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Jak ma się breakdance do utworów najsłynniejszego organisty na świecie?