anna lewandowska

  anna lewandowska

  Anna Lewandowska opublikowała, na swoim koncie w mediach społecznościowych, post, w którym opowiada o tym, jak zmienia się ciało kobiety w czasie ciąży i jak to wpływa na tętno i treningi: "Zwykłe wchodzenie po schodach czasem powoduje zadyszkę".

  Instagram Ani Lewandowskiej to jedno z najgorętszych miejsc w internecie - zamieszczane tam treści często stają się hitami. Dziś Ania umieściła na swoim profilu zdjęcie z Jennifer Lopez!Zdjęcie błyskawicznie zebrało ponad 100 tysięcy polubień!

  Cellulit to problem wielu kobiet i choć często utożsamiany jest z nadwagą, towarzyszy nawet wysportowanym i szczupłym osobom. Pomarańczowa skórka to nic innego, jak zniekształcona tkanka podskórna i nieprawidłowo rozmieszczona tkanka tłuszczowa. Najczęściej cellulit występuje na udach, pośladkach, ale także brzuchu czy ramionach. Z cellulitem walczy wiele kobiet. Jakie porady dla kobiet ma Anna Lewandowska? Jak zwalczyć cellulit?

  Gluten jest mieszaniną białek znajdującą się w wielu produktach żywnościowych. W największych ilościach występuje w mące pszennej, żytniej i jęczmiennej oraz w produktach otrzymywanych z tych mąk, np. pieczywie. Gluten stosowany jest także jako spulchniający dodatek do żywności, np. do wyrobów mięsnych. W ostatnich latach gluten jest uważany za składnik naszej diety, który powinien być wykluczany. Ale jak jest naprawdę? Czy każdy powinien ograniczyć gluten w diecie? Czy gluten jest szkodliwy?

  Anna Lewandowska chroni swoją rodzinę przed mediami, zwłaszcza swoją córeczkę Klarę. Anna nie chciała pokazywać twarzy córki, ale ostatnio zaczęła razem z Robertem wrzucać coraz więcej! Na ostatnim zdjęciu twarz Klary widać już wyraźnie - sami zobaczcie!

  Jak zrobić lekkie fale na włosach? To zależy od efektu, jakiego oczekujesz. Istotna jest również długość włosów oraz to, czy posiadasz lokówkę lub prostownicę. Fale można bowiem uzyskać albo za pomocą specjalnego sprzętu, albo przez odpowiednie upięcie włosów. Dzięki zastosowaniu prostych trików możesz wyglądać jak hollywoodzka gwiazda.

  Święta Wielkanocne to okazja do spotkania z rodziną, spędzenia z nią więcej czasu przy świątecznym stole. I właśnie największym problemem może się okazać zbyt długie przesiadywanie przy stole i spożycie za dużej ilości pokarmów. Jak poradzić sobie z przejedzeniem? Jak zapobiec przejedzeniu? A co zrobić, jeśli jest już za późno i w tym roku (jak zawsze) pofolgowałeś za bardzo ze świątecznymi potrawami?

  "Anna Lewandowska jest w ciąży?!" - pytają z niedowierzaniem fani. Gwiazda ostatnio wrzuca na swoje profile w mediach społecznościowych coraz więcej zdjęć z ciążowym brzuszkiem - zdjęcia pochodzą z okresu, kiedy Lewandowska była w ciąży z Klarą. W związku z licznymi zapytaniami fanów i często pojawiającymi się artykułami na temat jej rzekomej ciąży, Ania postanowiła w końcu odpowiedzieć "To już moja 12 ciąża w tym roku według tabloidów…" Co jeszcze napisała?

  „Sztuki Walki” to nowy cykl Dzień Dobry TVN, który poprowadzi Anna Lewandowska. Znana trenerka dołącza do naszego redakcyjnego grona. O czym będzie opowiadał cykl Ani? Lewandowska opowiedziała o nim w studiu Dzień Dobry TVN.