agresywny pies

    agresywny pies

    9-letni Gracjan został dotkliwie pogryziony przez obcego psa na własnym podwórku. Mimo że są świadkowie wypadku i znany jest właściciel zwierzęcia - sprawa została umorzona. Chłopca czeka kilka operacji i intensywna rehabilitacja, ale nie odzyska pełni sprawności. Dlatego rodzice walczą o sprawiedliwość i odszkodowanie.

    Skąd się bierze agresja u psa i jak sobie z nią radzić? O tym w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Dawidem Zawadzkim, instruktorem szkolenia psów i aktorem. Jak komunikować się z psem? I jakie błędy najczęściej popełniamy?

    9-letnia dziewczynka została pogryziona przez psa. Dziecko ma poważne obrażenia i obecnie przebywa w szpitalu. Jak goją się rany kąsane? Czy dziecko ma szansę na całkowite wyleczenie? Co grozi właścicielowi agresywnego psa? Jak reagować, gdy jesteśmy świadkami takiej sytuacji? Jak się bronić? Zapytaliśmy o to naszych gości. Na kanapach Dzień Dobry TVN zasiedli: dr Janusz Greese Łyko, chirurg plastyczny, Marcin Szyndler z Komendy Główej Policji i Radek Ekwiński, instruktor szkolenia psów.