Omyłkowo wysłała SMS-a pod zły numer do nieznajomego. Odbiorca jest dziś jej mężem, z którym ma 6 dzieci

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
kobieta.gazeta.pl
 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam BaldychówDzień Dobry TVN
wideo 2/5

14 lat temu niejaka Brenda Rivera wysłała wiadomość, która całkowicie odmieniła jej życie. 22-latka przez przypadek skontaktowała się z nieznajomym mężczyzną, który odpisał na jej SMS-a i z zaciekawieniem kontynuował rozmowę. Niewinna pomyłka okazała się początkiem wielkiej, trwającej do dzisiaj miłości. Jaka była treść pierwszej wymienionej przez parę korespondencji?

USA. Kobieta wysłała SMS-a pod zły numer. Odbiorca jest dziś jej mężem

Brenda Rivera miała 22 lata, gdy zrządzenie losu sprawiło, że odezwała się do innego mężczyzny, niż planowała. Pochodząca z Meksyku, a mieszkająca w Georgii młoda kobieta miała wysłać wiadomość tekstową do kolegi, którego nie tak dawno poznała dzięki swojej siostrze. W treści SMS-a zawarła cytat z Biblii. Dopiero gdy otrzymała odpowiedź, zorientowała się, że korespondencja trafiła pod zły numer.

- Amen. Kim jesteś? - miał odpisać nieznajomy, który ku zdziwieniu Brendy chciał kontynuować rozpoczętą przez przypadek rozmowę i zapytał, czy może liczyć na bliższe poznanie autorki wiadomości. Następnego dnia zaintrygowany biegiem zdarzeń mężczyzna o imieniu Isaiah sam zainicjował dalszą konwersację, w której przyznał, że przesłany przez 22-latkę cytat z Biblii poprawił mu nastrój. SMS-y szybko zostały zastąpione długimi dyskusjami przez telefon, a następnie spotkaniami.

Historia miłości. Brenda i Isaiah poznali się przez przypadek. Teraz wychowują 6 dzieci

Brendę i Isaiaha dzieliła spora odległość, ponieważ mężczyzna mieszkał w oddalonym o około 700 mil Ohio. 22-latka postanowiła jednak dość szybko zweryfikować tę znajomość. Wybrała się do przebywającej w tamtym stanie krewnej i skorzystała z okazji, by spotkać się z nowym kolegą.

Pierwszego wrażenia, które wywarł na niej Isaiah, nie można zaliczyć do najlepszych. Chłopak był wizualnym przeciwieństwem jej wymarzonego partnera. Miał widoczne zakola i nie umiał tańczyć. Wygląd zszedł jednak na dalszy plan, gdy do gry wkroczyły uczucia, przyjaźń, wzajemne zrozumienie, podobieństwo temperamentów oraz przywiązanie. Dziś para tworzy szczęśliwą rodzinę, wychowuje sześcioro dzieci i może pochwalić się 13-letnim stażem małżeńskim.

- Tak bardzo nas kocham. Czasami po prostu patrzę na moje dzieci i męża, i zastanawiam się, czym sobie na to wszystko zasłużyłam - oznajmiła Brenda na prowadzonym na Instagramie profilu, na którym dzieli się nowinkami z życia prywatnego i publikuje rodzinne fotografie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: Bronek Kaminski/Getty Images, Instagram

Pozostałe wiadomości