Materiał promocyjny

Inteligentne gadżety na każdą kieszeń. Co znalazło się na liście Konrada Koterby?

Smart shopping, czyli jak kupować mniej, ekonomicznie i ekologicznie
Źródło: Dzień Dobry TVN
Inteligentne gadżety ułatwiają nam życie oraz wpisują się w ideę smart shopping, czyli mądrych i świadomych zakupów. W Dzień Dobry TVN Konrad Koterba zaprezentował kilka z nich. W które warto zainwestować?

Baterie a smart shopping

Ułatwianie sobie życia poprzez mądre kupowanie to zjawisko, na które warto zwrócić uwagę. Konrad Koterba, poszukiwacz gadżetów jako przykład podał baterie w praktycznym opakowaniu.

- Otwierasz kurtynkę i baterie są na wierzchu. Masz okienko, które zrywasz i pod spodem są kolejne baterie. To opakowanie jest w pełni biodegradowalne, poddawane recyklingowi. Banalna rzecz, a jakże cieszy - (...) w jednym opakowaniu możemy gromadzić sobie i dobre, i już zużyte baterie - tłumaczył rozmówca Dzień Dobry TVN.

Baterie Duracell Optimum, o których mowa zapewniają dłuższą pracę urządzeń i dają im większą moc.

- Za chwilę jest Dzień Dziecka, jeśli będziemy kupować samochodzik, to kupmy też baterie. Mało tego, jeśli kupimy w takim opakowaniu, kokardka i dajesz jako pierwszy prezent, a to (samochód - przyp.red.) dopiero jako drugi i wtedy mamy pewność, że mamy 100 proc. satysfakcję dziecka czy też dorosłego, bo nie oszukujmy się Dzień Dziecka jest dla każdego - przekonywał Konrad Koterba.

Inteligentne gadżety

Poszukiwacz gadżetów obok baterii zaprezentował sprytne końcówki na kran z podczerwienią. - To jest smart, bo oszczędzamy wodę i kupujemy coś, co wpływa pozytywnie na środowisko - podkreślił.

Na liście Konrada Koterby znalazły się również takie gadżety jak:

 • inteligenta wtyczka,
  • czajnik sterowany smartfonem,
   • kubek termiczny,
    • torba na zakupy,
     • plecak 3 w 1.

      Zobacz funkcje poszczególnych gadżetów w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

      Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

      Zobacz też:

      Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

      Materiał promocyjny
      podziel się:

      Pozostałe wiadomości