Materiał promocyjny

Szukasz rozrywki na najwyższym poziomie? Czeka Cię Yazzda!

Yazzda: nowa definicja internetowej rozrywki
Yazzda: nowa definicja internetowej rozrywki
Źródło: Getty
Trudno nie zgodzić sie z twierdzeniem, że każdy potrzebuje odpoczynku, nie ulega jednak wątpliwości, że relaks może przybierać różne formy. Jedni szukają wytchnienia w sporcie, inni – w błogim lenistwie. Wszyscy mamy swoje pasje i zajęcia pozwalające choć na chwilę oderwać się od otaczającego nas świata. Jedną z aktywności, która wielu daje nie tylko szansę na odpoczynek, lecz także rozrywkę, są gry. Teraz dzięki aplikacji Yazzda wkraczają one na nowy poziom. 

Yazzda: nowa definicja internetowej rozrywki

Popularność usług online rośnie z miesiąca na miesiąc. Dotyczy to także rozrywki. Oczywiście wiele jest form relaksu i każdy musi wśród nich znaleźć tę, która najbardziej go odpręża. Dla jednych będzie to leniwe popołudnie z książką w ręku, dla innych – prace w ogrodzie czy na tarasie, dla kolejnych – współzawodnictwo i rywalizacja. To, w jaki sposób odpoczywamy, zależy od wielu czynników – od tego, jak na co dzień wygląda nasze życie, od charakteru naszej pracy, sytuacji rodzinnej i osobistej, ale także od momentu w życiu, w którym aktualnie się znajdujemy. Właśnie z tego powodu wiele osób poszukuje innych sposobów spędzania wolnego czasu niż te, do których przez lata przywykli. Chęć zmiany i ucieczki od rutyny jest naturalną potrzebą człowieka, nic więc dziwnego, że znalazł się ktoś, kto zaspokoił ten głód nowych wrażeń i atrakcji. Na rynku pojawiła się Yazzda – dostępna w wersji desktopowej i mobilnej unikatowa aplikacja quizowa, w której użytkownik nie tylko ma szansę sprawdzić swoją wiedzę, intuicję i refleks, lecz także wygrać realne pieniądze – dzięki temu rywalizacja wkracza na nowy poziom, dając graczom szansę na dodatkowe emocje.

Odpoczynek w duchu rywalizacji

Choć określenie „aktywny wypoczynek” narzuca niejako skojarzenia z wysiłkiem fizycznym, warto pamiętać, że tak, jak ćwiczymy mięśnie i kondycję, powinniśmy też trenować nasz umysł. Wszystko po to, by dotrzymując kroku ciału, służył nam przez długie lata. Właśnie dlatego warto ćwiczyć pamięć i refleks, a także nieustannie poszerzać swoją wiedzę. Dzięki Yazzda mamy szansę na takie wyjątkowe ćwiczenia umysłu. 

Yazzda to gra, która trwa w czasie rzeczywistym i do której możemy dołączyć w dowolnym momencie – co 30 sekund startują kolejne rozgrywki w różnych kategoriach. W każdej użytkownik ma zaledwie 7 sekund na wybranie jednej z dwóch możliwych odpowiedzi. Liczy się więc nie tylko wiedza, lecz także intuicja i refleks. Udział w grze kosztuje kilka złotych, a po wygranej rozgrywce konto gracza zostaje zasilone wygraną, czyli dodatkowymi pieniędzmi. Ich wysokość zależy między innymi od tego, jak długo trwała gra – pierwszą wygraną zdobywa się już po udzieleniu poprawnych odpowiedzi na siedem pytań. Ponieważ, jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia, rywalizacja na tym się nie kończy. Jeśli użytkownik przejdzie pierwszy próg i zgarnie wygraną natychmiastową, może grać dalej – kolejną nagrodę otrzyma po odpowiedzeniu na 14 i 21 pytań, a jeśli uda mu się pobić rekord i odpowiedzieć prawidłowo na najwięcej pytań w ciągu dnia i miesiąca, może liczyć na dodatkowe superbonusy. W Yazzda istnieje też funkcja „Zalicz pytanie”, która umożliwia zaznaczenie poprawnej odpowiedzi i pozostanie w grze, a co za tym idzie, daje szansę na osiągnięcie kolejnych progów.

Yazzda: nowa definicja internetowej rozrywki
Yazzda: nowa definicja internetowej rozrywki
Źródło: Getty

Yazzda na przerwę: poszerz wiedzę i poćwicz refleks

Praca, choćby najbardziej pasjonująca, dla większości z nas prędzej czy później staje się monotonna. Podobnie jest z obowiązkami domowymi. Odpoczynek z kolei, nawet ten bardzo krótki, jest niezwykle istotny nie tylko dla naszej efektywności i kreatywności, lecz także dla osiągnięcia właściwego balansu, a w rezultacie – poprawy zdrowia psychicznego. Yazzda to świetna okazja, żeby na chwilę oderwać się od codziennej rutyny. Rozgrywki nie zajmują wiele czasu (choć to, ile finalnie będą trwały, zależy od wiedzy i intuicji użytkownika, bo gra się do pierwszej błędnej odpowiedzi), a pozwalają na chwilę odciąć się od rzeczywistości i w całości poświęcić się internetowej rywalizacji. Kilka minut wystarczy, żeby poczuć towarzyszące grze emocje: adrenalinę i ducha współzawodnictwa, a następnie z większą ochotą wrócić do zadań. Co więcej, szansa na wygranie realnych pieniędzy dodatkowo zwiększa radość z sukcesu. Wielu dorosłych – niezależnie od tego, czy mają 20 czy 60 lat – lubi czuć ekscytację towarzyszącą rywalizacji. Yazzda daje możliwość odkrycia tych emocji na nowo.

Źródło zdjęcia głównego: Getty

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wstrząs anafilaktyczny zagrożeniem dla zdrowia i życia. "Reakcja rozwija się bardzo szybko"

Wstrząs anafilaktyczny zagrożeniem dla zdrowia i życia. "Reakcja rozwija się bardzo szybko"

Pogoda na jutro. Radykalna zmiana pogody - ryzyko burz, ulew i przymrozków

Pogoda na jutro. Radykalna zmiana pogody - ryzyko burz, ulew i przymrozków

Horoskop na poniedziałek, 4 marca 2024 r. Te 3 znaki będą w wyśmienitej kondycji intelektualnej

Horoskop na poniedziałek, 4 marca 2024 r. Te 3 znaki będą w wyśmienitej kondycji intelektualnej

Ponad miliard ludzi, głównie nastolatków, narażonych na utratę słuchu

Ponad miliard ludzi, głównie nastolatków, narażonych na utratę słuchu

Polka wicemistrzynią świata. "Niestety zabrakło trochę prądu"

Polka wicemistrzynią świata. "Niestety zabrakło trochę prądu"

Czy niedziela 3 marca jest handlowa?

Czy niedziela 3 marca jest handlowa?

Niecodzienne potrawy z serem Gouda. Przygotuj pyszne serowe śniadanie i obiad z Piotrem Kucharskim
Materiał promocyjny

Niecodzienne potrawy z serem Gouda. Przygotuj pyszne serowe śniadanie i obiad z Piotrem Kucharskim

Przed nami zmiana pogody: "Kropla chłodu". Kiedy spadnie śnieg?

Przed nami zmiana pogody: "Kropla chłodu". Kiedy spadnie śnieg?

Pogoda na niedzielę 3 marca. Jaką aurę przyniesie koniec tygodnia?

Pogoda na niedzielę 3 marca. Jaką aurę przyniesie koniec tygodnia?

Smog w Polsce - gdzie powietrze jest zanieczyszczone?

Smog w Polsce - gdzie powietrze jest zanieczyszczone?