Ślub i wesele

Karolina Pisarek spędziła wieczór panieński na Ibizie. " Było fantastycznie, nic więcej nie pamiętam"

Ślub i wesele

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska, Mateusz Jarosławski
Wieczór panieński i suknie dla druhen
Wieczór panieński i suknie dla druhen Dzień Dobry TVN
wideo 2/5
Dzień Dobry TVNWieczór panieński i suknie dla druhen

Karolina Pisarek to jedna na najbardziej znanych polskich modelek. Celebrytka przygotowuje się właśnie do ślubu i niedawno wróciła z Ibizy, gdzie wspólnie z przyjaciółkami spędziła wieczór panieński. Jak się bawiła?

Jak Karolina Pisarek spędziła wieczór panieński?

Karolina Pisarek już niedługo stanie na ślubnym kobiercu. Zgodnie z tradycją każda kobieta, która wychodzi za mąż, powinna mieć zorganizowany wieczór panieński. Tak też było w przypadku modelki, jednak gwiazda nie miała świadomości, co tak naprawdę szykują dla niej przyjaciółki. - Dziewczyny nic mi nie zdradzały. Powiedziały tak: "Wylatujemy za granicę, nie powiemy ci gdzie". Wzięły mnie na lotnisko. Moja siostra mieszka w Szkocji, [...], wylądowałyśmy w Edynburgu. Czekałyśmy na moją siostrę i Paulę, moją przyjaciółkę z dzieciństwa. Kiedy przyjechały [...] one do mnie mówią: "to lecimy na Ibizę" - relacjonowała modelka w rozmowie Sandrą Hajduk-Popińską.

Pobyt na Ibizie nie ograniczył jednak tylko do zabawy. - Wynajęłyśmy samochód, więc zdążyłyśmy zwiedzić całą wyspę - mówiła Karolina Pisarek. - Wylądowałyśmy na plaży. Było fantastycznie, nic więcej nie pamiętam - dodała ze śmiechem Aleksandra Pisarek, siostra i świadkowa Karoliny.

Suknie dla druhen. Co wybrała Karolina Pisarek?

Przyjaciółki, z którymi Karolina Pisarek bawiła się na Ibizie będę również jej druhnami na ślubie. - W tym sezonie jednym z najmodniejszych kolorów jest zielony. Natomiast ja zawsze polecam dla druhen kolory bardziej stonowane, bardziej pastelowe. W tym roku np. jest to lawenda oraz błękit - mówiła Dominika Wasilewska, ekspert ślubny. Modelka zdecydowała, że wszystkie jej druhny będą ubrane na niebiesko.

Gwiazda zdradziła, że kolor sukienek konsultowała z partnerem. - Mamy określony styl, określony dress code. I wybraliśmy ten kolor - dodała.

Jak w wybranych przez modelkę sukienkach prezentują się druhny? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska, Mateusz Jarosławski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości