Schudła 90 kg i zgłosiła się na operację usuwania nadmiaru skóry. Chirurg nie podołał wyzwaniu

Źródło: Dzień Dobry TVN
50 kilogramów mniej bez skalpela
50 kilogramów mniej bez skalpela
Czy makaron tuczy?
Czy makaron tuczy?
Woda w diecie dziecka
Woda w diecie dziecka
Na co zwrócić uwagę wybierając warzywa?
Na co zwrócić uwagę wybierając warzywa?
Zdrowe i apetycznie wyglądające drugie śniadania
Zdrowe i apetycznie wyglądające drugie śniadania
Ketchup domowy czy sklepowy?
Ketchup domowy czy sklepowy?
Dlaczego zimą jemy więcej?
Dlaczego zimą jemy więcej?
Jedzenie w biegu nam szkodzi
Jedzenie w biegu nam szkodzi
Odchudzanie a deficyt kaloryczny u dzieci
Odchudzanie a deficyt kaloryczny u dzieci
Pyszne, ale takie… uzależniające
Pyszne, ale takie… uzależniające
Najbogatsze źródła witaminy
Najbogatsze źródła witaminy
Ile tyjemy dojadając po dziecku?
Ile tyjemy dojadając po dziecku?
 Gdzie ukrywa się cukier?
Gdzie ukrywa się cukier?
Victoria Michaels dzięki systematyczności, treningom i zdrowemu odżywaniu schudła 90 kg. Niestety efektem po nadprogramowych kilogramach był nadmiar skóry. Gdy zdecydowała się usunąć nieestetyczne fałdy u chirurga, nie przyjmowała myśli, że coś może pójść nie tak. Jeden błąd lekarza zmienił wszystko. Smutną historią podzieliła się na TikToku.

Nieudana operacja pozbywania się nadmiaru skóry

Victoria ciężką pracą uzyskała ciało, o jakim marzyła. Jednym jej kompleksem i mankamentem były wiszące fałdy skóry. Po pewnym czasie kobieta podjęła więc decyzję, że chce pozbyć się ich chirurgicznie. Kiedy wybudziła się po operacji, czuła, że coś poszło nie tak i się nie myliła.

- Zaufałam swojemu chirurgowi, który powiedział mi, że będę miała zupełnie płaski brzuch. Jak widzisz, coś poszło nie tak – opowiada na nagranym filmiku.  

Jak się okazało, lekarz nie tylko popełnił błąd, ale także źle potraktował pacjentkę. Był agresywny, zdenerwowany i mówił podniesionym głosem tylko dlatego, że kobieta zadawała pytania i poprosiła o pomoc.

- Chirurg przyznał się do spowodowania infekcji z powodu przedwczesnego usunięcia drenażu, był wyjątkowo agresywny, zaniedbywał mnie i krzyczał. Ponieważ broniłam własnych praw, odmówiono mi kolejnej operacji, która naprawiłaby ten błąd, chyba że zapłacę więcej pieniędzy – zdradziła.

Prawo pacjenta kontra rzeczywistość

Historia kobiety zszokowała internautów. Ci przyznali jej rację i zachęcali do tego, aby walczyła o sprawiedliwość z pomocą prawnika. Zgłaszając się do specjalisty, powinna bowiem czuć się bezpieczna i zaopiekowana. Jeden z komentujących dodał także, że Victoria mogłaby spokojnie ubiegać się o zwrot pieniędzy.

- "Jak najszybciej znajdź prawnika!", "Mam nadzieję, że dostaniesz zwrot pieniędzy, na które zasługujesz, i ciało swoich marzeń" - napisał.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: kobieta.gazeta.pl 

Źródło zdjęcia głównego: bymuratdeniz/GettyImages

podziel się:

Pozostałe wiadomości