Jak wybrać suszarkę do włosów? Oto wskazówki Pani Gadżet

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Jak wybrać najlepszą suszarkę?
Jak wybrać najlepszą suszarkę?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Wiele osób nie wyobraża sobie bez niej życia. Suszarka do włosów pozwala perfekcyjnie wymodelować fryzurę, ale także uniknąć przeziębienia w okresie jesienno-zimowym. Jak wybrać urządzenie idealnie dostosowane do naszych potrzeb? W Dzień Dobry TVN na to pytanie odpowiedziała Pani Gadżet, czyli Anna Nowak-Ibisz.

Jak wybrać suszarkę do włosów?

Z nadejściem chłodniejszych dni suszarka do włosów staje się absolutnym niezbędnikiem w każdym domu. To właśnie dzięki niej można błyskawicznie osuszyć kosmyki przed wyjściem do pracy czy do szkoły, a tym samym uchronić się przed niechcianą infekcją. Urządzenie pozwala też zadbać o wygląd fryzury, zwłaszcza jeśli wyposażone jest w zestaw funkcjonalnych końcówek.

Najpopularniejszym elementem ruchomym w doposażeniu suszarek do włosów jest koncentrator skupionego powietrza. Coraz więcej osób docenia też zalety tak zwanego dyfuzora.

- On pięknie układa fryzurę lokowaną (...). Delikatnie wysuszy włosy przy skórze - wyjaśniła Anna Nowak-Ibisz.

Suszarka do włosów - na co zwracać uwagę podczas zakupu?

Wybór odpowiedniego sprzętu warto oprzeć na takich kryteriach, jak jonizacja, waga, siła nadmuchu, a nawet długość kabla. Nie bez znaczenia pozostaje także moc suszarki do włosów.

- Z tą mocą jest różnie, bo mamy różne technologie. Moc powinna być od 1800 do 2200 - zauważyła Anna Nowak-Ibisz, jednocześnie zwracając uwagę na nowoczesne urządzenia wyposażone w silniki cyfrowe.

- Nad tym pracowali inżynierowie (...). Technologia zwana Air Multiplier potraja podmuch powietrza (...). To jest świetna inwestycja (...). Owszem, zapłacimy więcej, tylko potem nie musimy iść do fryzjera (...). Ułożymy sobie włosy tak, jak w salonie - wyjaśniła Pani Gadżet, zachęcając tym samym do rozważenia zakupu innowacyjnego akcesorium.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości