Praktyczne sposoby na składanie ubrań. Jak zrobić to szybko i estetycznie?

Źródło: Dzień Dobry TVN
Praktyczne sposoby na składanie ubrań
Praktyczne sposoby na składanie ubrań
Zosia Zochniak o zrównoważonej modzie
Zosia Zochniak o zrównoważonej modzie
"Styl na wagę złota". W pracowni Marty Banaszek
"Styl na wagę złota". W pracowni Marty Banaszek
Gwiazdy o modzie z drugiej ręki
Gwiazdy o modzie z drugiej ręki
Styl na wagę złota odc. 2
Styl na wagę złota odc. 2
"Styl na wagę złota". Mateusz Leszczyński
"Styl na wagę złota". Mateusz Leszczyński
Lato to dobry czas na wietrzenie garderoby. Warto więc poznać kilka trików, które pokażą nam, jak prosto i szybko złożyć ubrania do szafy. Okazuje się, że nie jest to wcale trudne. W programie Dzień Dobry TVN ekspertka od organizacji przestrzeni, Barbara Niedziałek zaprezentowała garść praktycznych wskazówek.

Składanie jeansów i szortów

Każdy z nas chciałby, aby w jego szafie zawsze panował porządek. Jak to zrobić szybko i estetycznie? Ekspertka od organizacji przestrzeni w domu Barbara Niedziałek podzieliła się z widzami praktycznymi wskazówkami.

W jaki sposób złożyć jeansy? Składamy obie nogawki, jednocześnie chwytając za ich końce i kładziemy je na wysokości kieszeni. Następnie znów je składamy, tym razem na wysokość pasa. Na koniec zamykamy jeansy tak, by tylne kieszenie spodni były na zewnątrz. Jak poradzić sobie z szortami? Wystarczy złożyć je na pół, schować wystającą część, a całość ułożyć w kostkę.

Jak porządkować ubrania?

Ekspertka zaprezentowała też, w jaki sposób estetycznie schować do szafy bluzę z kapturem. Połóż ją tyłem i złóż jej rękawy prostopadle do dolnej części. Następnie połóż kaptur na płasko, a ubranie złóż na pół.

Aby zachować porządek w szafie, musimy zadbać także o ułożenie naszych akcesoriów np. bielizny i skarpetek. Stopki wkładamy jedną w drugą, a następnie składamy na pół.

Poznaj więcej porad i zobacz, jak je wykonać w naszym materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Reporter: Małgo Fall

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

podziel się:

Pozostałe wiadomości