Marcin Prokop o obowiązkowym elemencie stroju. "Bez niej jesteś zwykłym przegrywem."

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Marcin Prokop
Marcin ProkopDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Marcin Prokop znany jest z poczucia humoru i dystansu do samego siebie, nic więc dziwnego, że budzi sympatię widzów. W jednym z postów na Instagramie prezenter znów rozbawił swoich fanów i tym razem zadebiutował w roli stylisty.

Wakacyjna stylizacja Marcina Prokopa

Marcin Prokop jest jednym z najpopularniejszych prezenterów i dziennikarzy w Polsce. Na co dzień możemy oglądać m.in. w roli prowadzącego Dzień Dobry TVN u boku Doroty Wellman. Marcin nie może narzekać na zainteresowanie mediów, oprócz tego cieszy się dużą sympatią widzów.

Prezenter jest również aktywny w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami ważnymi chwilami ze swojego życia czy sukcesami zawodowymi. Na Instagramie obserwuje go 709 tysięcy osób. W najnowszym poście dziennikarz pochwalił się fotografią na łódce i przy okazji pokusił się o małą "poradę modową".

Porady modowe Marcina Prokopa

Marcin zaprezentował na fotografii dodatek, bez którego wielu mężczyzn nie wyobraża sobie letniego stroju, czyli "saszetę dobrobytu".

- Jeśli chcesz być dziś uznawany za modnego mężczyznę, roztaczającego aurę sukcesu i dostatku, przyciągającego rozognione spojrzenia kuracjuszek na trotuarach Mielna i Jastarni, musisz go nosić z dumą, jak order - stwierdził prowadzący Dzień Dobry TVN.

- Kołczan prawilności. saszeta dobrobytu, bez niej jesteś zwykłym przegrywem, ogarnij się, mordo - dodał.

Fani dziennikarza docenili jego poczucie humoru. - "Kiedyś to się nosiło pod pachą, taka saszetka była synonimem faceta", "Koniecznie musi się wpijać pod pachę", "Uwielbiam Cię za humor i słowo", "Kołczan jest, dzióbek siedzi - młody wylaszczony gracz" - czytamy pod postem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości