porządek w domu

  porządek w domu

  Specjalnie położyłaś się wcześniej do łóżka, by twój organizm miał czas na regenerację i odpoczynek. Mimo wszystko budzisz się i już przy pierwszym łyku kawy czujesz zmęczenie. Jak się okazuje, za ten stan odpowiedzialne mogą być błahe przedmioty i czynności, które towarzyszą nam w codziennym życiu. Ich wyeliminowanie może być pierwszym krokiem do lepszego samopoczucia i efektywnego dnia.

  Masz problem z organizacją przestrzeni w garderobie? Nie martw się, nie jesteś jedyna. Poranny pośpiech i nagłe wyciąganie ubrań na pewno nie pomagają w utrzymaniu porządku. Można jednak przeorganizować szafę w taki sposób, by była funkcjonalna i bardziej przystępna. Z pomocą przychodzi architekt porządku.

  W ogólnie przyjętym modelu małżeństwa to żona powinna dbać o dom i panujący w nim porządek. Jednak czasami role się odwracają i to mężczyźni przejmują obowiązek sprzątania. Damian Devetzi-Rokicki i Paweł Grzesiowski lubią mieć wokół siebie porządek. Żona Damiana Nicole przyznała nawet, że w kwestii sprzątania, mąż ją zawstydza.

  Kuchenne szafki to miejsce, gdzie bałagan robi się w zastraszającym tempie. W cyklu "Jasiek zna się!" Jan Kuroń zdradził nam kilka swoich sposobów, jak w tani sposób zadbać o porządek w kuchennej przestrzeni. Czy pomyślelibyście, że biurowe organizery przydadzą się również w kuchni?

  Walające się po domu brudne skarpetki, góra niepozmywanych od tygodnia naczyń, 5-centymetrowy kurz na półce z książkami, leżące na podłodze papierki od czekoladek i artystyczny nieład w szafie z ubraniami. Czy to częsty widok w polskich mieszkaniach? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer postanowił to sprawdzić. Udało mu się wejść do czyjegoś domu? Znalazł kobietę, której nie przeszkadzałyby rozkładające się od tygodnia zwłoki ulubionego kota? ;)