Porady

Jak w prosty sposób zmienić pościel? Patenty na szybkie powleczenie kołdry

Porady

Autor:
Michalina
Kobla
Triki pościelowe, które zmienią twoje życie
Triki pościelowe, które zmienią twoje życie Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Gdyby ułożyć ranking najmniej lubianych prac domowych, na podium z pewnością nie zabrakłoby zmiany pościeli. Na samą myśl o otwieraniu poszewki i wciskaniu w nią kołdry niektórym robi się słabo. Z pomocą przychodzi Agnieszka Witkowska, architekt porządku, która w studiu Dzień Dobry TVN pokazała swoje pościelowe patenty. Zobacz, jak poradzili sobie nasi prowadzący.

Jak zmieniać pościel?

Pierwszym stopniem wtajemniczenia w zmianę pościeli, który kojarzy większość z nas, jest wywrócenie poszewki na drugą stronę. Każdy, kto korzysta z tego triku, wie jednak, że nie czyni on całego procesu zupełnie przyjemnym, a jedynie odrobinę prostszym.

Na szczęście w studiu Dzień Dobry TVN gościła Agnieszka Witkowska, która podzieliła się z widzami swoimi patentami na szybką i łatwą zmianę pościeli. Zanim jednak przeszła do praktycznych porad, rzuciła wyzwanie naszym prowadzącym. Które z nich powlekło kołdrę jako pierwsze?

- Poczekaj, ty już wystartowałaś, nie było jeszcze gwizdka! - krzyknął do Małgorzaty Rozenek-Majdan Krzysztof Skórzyński, gdy tylko dowiedział się o poleceniu wydanym przez architekt porządku. Ostatecznie jednak, mimo tych oskarżeń, prowadzący wygrał.

Patent na szybkie powleczenie kołdry

Następnie Agnieszka Witkowska pokazała prowadzącym jeden ze swoich patentów. Na rozłożoną poszewkę położyła kołdrę i zaczęła ją zwijać w taki sposób, że całość przypominała wałek.

- Rolujemy do końca (...) i teraz uwaga, otwieramy sobie tu kołderkę i przekładamy ją do środka - powiedziała architekt porządku.

Chwilę później kołdra była idealnie powleczona. - Naprawdę świetny pomysł! - oceniła Małgorzata Rozenek-Majdan.

Jakimi jeszcze trikami podzieliła się Agnieszka Witkowska? Sprawdźcie w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości