Co podarować mamie z okazji Dnia Matki? Stylistka podpowiada, jaką biżuterię wybrać

Aktualizacja:

26 maja obchodzimy Dzień Matki. To doskonała okazja, aby powiedzieć swojej ukochanej rodzicielce, jak bardzo jest dla nas ważna i podarować jej drobny upominek. Doskonałym wyborem będzie biżuteria. Co wybrać? O to w Dzień Dobry TVN zapytaliśmy Ewelinę Rydzyńską, stylistkę.

Jaki prezent na Dzień Matki

Już w najbliższą środę, 26 maja, wszystkie mamy będą obchodzić swoje święto. Choć do Dnia Matki zostało jeszcze kilka dni, warto już teraz zastanowić się, co jej podarować. W ocenie stylistki Eweliny Rydzyńskiej doskonałym prezentem będzie biżuteria.
- Możemy wybrać coś z kolekcji przygotowanych z myślą o Dniu Matki lub zupełnie inne zestawy biżuteryjne - mówiła ekspertka.
Biżuteria, która powstała specjalnie dla mam, to np. różnej wielkości zawieszki z napisem "Mama" lub wisiorki z motywem chłopca czy dziewczynki. - Te ostanie będą doskonałym prezentem dla kobiety, która dopiero spodziewa się dziecka - podpowiedziała stylistka.
Osoby, które zdecydują się podarować swojej mamie coś mniej oczywistego, powinny zwrócić uwagę na dwie kolekcje - Nenufar i Fragile nature. - Inspiracją do powstania pierwszej z nich były liście lilii. Druga także czerpie z natury, ale znajdziemy tu motywy kwiatowe oraz podobizny drobnych zwierząt - pokazywała Ewelina Rydzyńska. Warto dodać, że to pozłacane kolekcje. Niektóre jej elementy zostały ozdobione diamentami.
Doskonałym i ponadczasowym prezentem dla każdej kobiety będą perły. - Tu na uwagę zasługuje kolekcja Gloss. Wyróżnia ją to, że perły nie są szlifowane, zachowano ich naturalny kształt - podkreślała nasza rozmówczyni.

Jak nosić biżuterię?

Biżuteria może być doskonałym uzupełnieniem każdej stylizacji. - Możemy ją ze sobą dowolnie łączyć. Bardzo modne jest zestawianie ze sobą złota, srebra czy kamieni szlachetnych. Możemy również nosić perły z gładkimi łańcuszkami - mówiła stylistka.
Warto dodać, że każda ilość biżuterii jest dobra. - Jeśli kobieta lubi błyszczeć, z powodzeniem może założyć jej więcej. To cały czas jest w modzie - zapewniła Ewelina Rydzyńska.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.
Zobacz także:
Autor: Katarzyna Oleksik
Reporter: Mateusz Hładki
Pozostałe wiadomości