Porady

Dzień Chłopaka. Co dać chłopakowi w prezencie? Pomysły last minute

Porady

Aktualizacja:
Autor:
Sylwia
Wołoch
Mężczyzna dostający prezent

Dzień Chłopaka już jutro, a prezentu jak nie było, tak nie ma? Spraw swojemu ukochanemu podarunek last minute, który będzie wyglądał, jak dobrze zaplanowany. Zobacz 5 pomysłów na prezent, który możesz kupić w ostatniej chwili.

Dzień Chłopaka - co dać chłopakowi w prezencie?

Gra planszowa

Prezentem dla chłopaka możesz uszczęśliwić od razu waszą dwójkę. Jeżeli lubicie gry planszowe, możesz pokusić się o kupienie takiej angażującej jedzenie, zachęcającej do wymiany zdań na nieoczywiste tematy lub przeznaczonej tylko dla par. Planszówki są powszechnie dostępne, dlatego możesz nabyć jedną z nich nawet wracając z pracy.

Ojcowie o rodzicielstwie

Jakob Kosel o roli ojca
Jakob Kosel o roli ojcaDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Wieczorne wyjście

Równie dobrym pomysłem na prezent może być propozycja wspólnego wyjścia na miasto. Zaproponuj swojemu chłopakowi np. spróbowanie potrawy, której nigdy nie jadł. Idźcie na spacer lub w miejsce, w którym dawno nie byliście – do opery, teatru czy kina. A jeżeli nie macie ochoty nigdzie wychodzić, organizuj randkę w domu. Jeśli nie masz czasu gotować, możesz zamówić coś, co oboje lubicie jeść i wybrać jego ulubiony film.

Dzień Chłopaka - prezent last minute

Elektronika

Zawsze znajdzie się coś, co się psuje lub coś, co może być lepsze. Słuchawki, elektryczna maszynka do golenia, a może szczoteczka do zębów? Coś do komputera lub samochodu? Pomysłów jest mnóstwo, a sklepy AGD/RTV znajdują się tak naprawdę na każdym kroku. Jeśli nie chcesz, aby prezent był duży i drogi, możesz sprawić mu drobny dodatek, do czegoś, co już ma – taki jak myszka, kabel czy etui.

Odrobina adrenaliny

Szybkim do kupienia prezentem są bony, które można realizować przez wyznaczony czas. W zależności od zainteresowań i pomysłowości może być to wyjazd na tor wyścigowy, skok ze spadochronem czy na bungee. Cena skoku na bungee to około 150 złotych, natomiast ze spadochronem – od 500 do 1000 zł. Jeśli masz ochotę przeżyć z nim romantyczną przygodę, możesz pokusić się o taki prezent dla was dwojga.  

Voucher

Jeśli twój chłopak ma pasję, kupno rzeczy związanej z przedmiotem jego zainteresowań może okazać się szybkim i trafionym sposobem na prezent. Istnieje jednak ryzyko, że ukochany już to ma, dlatego najbezpieczniej jest wybrać się do jego ulubionego sklepu i kupić voucher, który będzie mógł wykorzystać, na co tylko będzie chciał. Jeżeli nie masz pomysłu, jaki talon będzie odpowiedni, polecamy uniwersalny sklep sportowy, odzieżowy lub księgarnię. Stanowczo odradzamy jednak supermarkety.

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: kupicoo/Getty Images

Pozostałe wiadomości