Porady

Chcesz zamaskować wałeczki na plecach? TikTokerka przychodzi z pomocą

Porady

Autor:
Sylwia
Wołoch
Jak zamaskować wałeczki
Staras/Getty ImagesJak zamaskować wałeczki

Wałeczki na plecach absolutnie nie są czymś, czego należy się wstydzić. Jeżeli jednak chciałabyś nieco je wygładzić, pewien sprytny trik przychodzi ci z pomocą. Jak ekspresowo pozbyć się wałeczków na plecach?

Jak zamaskować wałeczki na plecach?

Osobami, które krytykują nasze ciała najczęściej zwykle jesteśmy my same. Często oglądamy się w lustrze, przez co widzimy rzeczy, których inni zwyczajnie nie widzą, ponieważ nie przyglądają się nam aż tak często. Przyczepiamy się do różnych rzeczy, jednak szczególnie często obrywa się naszej tkance tłuszczowej.

Chwytamy się za wałeczki, boczki i oponki mówiąc, że chciałybyśmy się ich pozbyć, co tylko pogarsza naszą samoocenę. Niepotrzebnie unikamy wtedy krótkich spodenek czy sukienek. Tak naprawdę, nadmiar tłuszczu posiada bardzo dużo osób, jednak część z nich potrafi to doskonale ukryć. Jednym z trików podzieliła się TikTokerka, habit_forming_sty.

(Nie)lubię siebie. Zobacz video:

(Nie)lubię siebie
(Nie)lubię siebieJak nauczyć się samoakceptacji? Młode Polki czują się szczęśliwe, ale co trzecia przyznaje, że nie lubi siebie, a 2/3 narzeka na o przemęczenie.
Dzień Dobry TVN

Wałeczki na plecach - porady TikTokerki

Na początku swojego krótkiego video, kobieta postanowiła zaznaczyć, że tkanka tłuszczowa jest zupełnie normalna i nie ma w niej nic złego. Wiele osób może jednak chcieć znać jej sposób na zlikwidowanie wałeczków lub po prostu zastanawiać się, jak kształtne dziewczyny spacerują po mieście z tak idealnie gładką skórą.

Sposobem TikTokerki jest taśma do biustu. Kobieta przykleja ją mniej więcej na wysokości żeber, delikatnie przeciąga do przodu, a następnie przykleja drugi koniec pod piersiami. Taśma nie wystaje spod jej sukienki, a plecy wydają się być bardziej gładkie i smukłe.

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Staras/Getty Images

Pozostałe wiadomości