Jak uporządkować garderobę? Oto sprawdzone triki Uli Chincz

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Małgo Fall, Ula Chincz
Odgracamy garderobę
Odgracamy garderobęDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Bałagan w garderobie spędza sen z powiek niejednej kobiecie. Na szczęście istnieją proste sposoby na uporządkowanie ubrań i dodatków. W nowym odcinku cyklu Dzień Dobry TVN "OdgracaMY" opowiedziała o nich Ula Chincz.

"OdgracaMY" garderobę - sprawdzone triki na utrzymanie porządku

Nieład w garderobie znacząco utrudnia kompletowanie codziennych stylizacji. Przekonała się o tym bohaterka cyklu "OdgracaMY", Marzena Dąbkowska. Właścicielka okazałej kolekcji ubrań i dodatków zwróciła się z prośbą o pomoc do Uli Chincz i szybko przekonała się o tym, że dzięki kilku prostym rozwiązaniom można na dobre pożegnać się z bałaganem.

- Kluczem do porządku w garderobie są identyczne wieszaki - oceniła nasza ekspertka, jednocześnie zwracając uwagę na fakt, że niektóre składniki stylu, na przykład swetry czy koszulki, mogą znaleźć swoje miejsce na regałach.

- Rzeczy na półce wyglądają dobrze, kiedy są poskładane równiutko, są tej samej szerokości. Jest na to prosty sposób. Bierzecie kolorowy magazyn i używacie go jako wzornika do składania ubrań - wyjaśniła Ula Chincz.

Metamorfoza garderoby w cyklu "OdgracaMY"

Garderoba Marzeny Dąbkowskiej zmieniła się nie do poznania. Ula Chincz po raz kolejny udowodniła, że przy odrobinie wysiłku zagospodarowanie domowej przestrzeni przestaje być problemem.

- Zaczęłam od wstawienia regału, dzięki któremu mogłam przepięknie wyeksponować torebki. Eleganckie kopertówki ułożyłam pięknie w szufladzie. Z całej garderoby wyzbierałam paski, które znalazły swoje miejsce w jednej szufladzie (...). Ubrania na półkach ładnie poskładałam i posegregowałam kategoriami. Eleganckie buty ułożyłam w praktycznych pudełkach - wytłumaczyła specjalistka od porządkowania przestrzeni.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Małgo Fall, Ula Chincz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN