Przepisy kulinarne

Zastanawiasz się, co podać w Wigilię? Pobierz nasz e-book z przepisami!

Przepisy kulinarne

Autor:
Katarzyna
Lackowska
Okładka eBooka Dzień Dobry TVN z przepisami na wigilijne potrawy

Przyrządzanie świątecznych potraw to nieodłączny element przygotowań do Bożego Narodzenia. W wielu kuchniach gotowanie rozpoczyna się kilka dni wcześniej. Często na ulubione pozycje wigilijnego menu czekamy cały rok, jednak czasem pojawia się ochota, żeby zaskoczyć gości i podać im jakieś nowe, nieznane dotąd danie. Skąd czerpać inspiracje? Z e-booka Dzień Dobry TVN.

e-book Dzień Dobry TVN: Przepisy na potrawy wigilijne

Są oczywiście takie dania, których receptur nie trzeba nikomu podawać - w każdym domu są potrawy, które od lat goszczą na wigilijnym stole. Z czasem pojawia się jednak chęć zaskoczenia gości i wprowadzenia swego rodzaju elementu zaskoczenia. Oczywiście zgodnie z polską tradycją potrawy, które zostaną zaserwowane podczas uroczystej kolacji 24 grudnia, rządzą się pewnymi prawami, nie są one jednak tak restrykcyjne, by uniemożliwić stworzenie nowych, wyjątkowych przepisów. Idąc tym tropem szefowie kuchni, którzy każdego dnia dzielą się z widzami Dzień Dobry TVN swoją wiedzą i pomysłami, przygotowali szereg receptur na dania, które zachwycą i pomogą odmienić świąteczną rutynę. Zebraliśmy je w jednym e-booku, który oddajemy teraz w Twoje ręce. Jeśli szukasz inspiracji na świąteczne menu - być może znajdziesz ją właśnie tutaj.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Pobierz e-book z przepisami na wigilijne dania

Dla wszystkich, którzy szukają pomysłów na nowe dania, zebraliśmy propozycje od zaprzyjaźnionych kucharzy. Jeśli macie ochotę podać swoim bliskim barszcz z uszkami według przepisu Darii Ładochy, kapuśniaczki Dominiki Wójciak, karpia z orzechami Anny Starmach, rybę po grecku Jana Kuronia albo tort orzechowo-chałwowy Andrzeja Polana, to wszystkie przepisy znajdziesz w naszym świątecznym e-booku.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Lackowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images, Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości