Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Co podarować maluchom z tej okazji?

Pomysły na prezenty dla dzieci
Pomysły na prezenty dla dzieciDzień Dobry TVN
wideo 2/11

Co kupić dziecku, które "ma już wszystko"? To pytanie w związku ze zbliżającym się świętem maluchów z pewnością pojawiło się w głowie wielu dorosłych. Magdalena Kordaszewska, ekspertka do spraw zabawek i akcesoriów, zdradziła w Dzień Dobry TVN swój pomysł na upominki dla najmłodszych.

Prezenty "z pomysłem"

Zaproszona do studia eksperta przyniosła ze sobą wiele propozycji zabawek, które z pewnością spodobają się zarówno młodszym, jak i starszym dzieciom. - Zaczęłabym od pacynek - powiedziała Magdalena Kordaszewska. - Ćwiczą umiejętność komunikacji, pacynce można się wygadać - dodała. Uwagę Małgosi zwróciła szczególnie piękna lalka, ale to niejedyna propozycja. Nasza ekspertka zdradziła, że współczesne zabawki mają wiele bajerów. - Niby samochód, a tak naprawdę lornetka, lampka i kompas - pokazała.

Fundacja TVN

Rekordowy wynik kampanii 1% podatku dla Fundacji TVN
Rekordowy wynik kampanii 1% podatku dla Fundacji TVN informacja prasowa TVN
wideo 2/10

W studiu nie mogło zabraknąć także gier. Magdalena Kordaszewska przyniosła ze sobą różne propozycje, dostosowane do potrzeb dzieci w każdym wieku. Pojawiły się logiczne łamigłówki, planszówki edukacyjne i strategiczne.

Ile kosztuje prezent na Dzień Dziecka?

Wsród propozycji naszej ekspertki znalazły się zarówno pozycje droższe, jak i te tańsze. Uwagę prowadzących szczególnie zwróciły niewielkie saszetki, które dzieci wprost uwielbiają. - One kochają je rozpakowywać - zaznaczył Krzysztof Skórzyński. Taka saszetka to wydatek rzędu kilku złotych.

Dla tych, którzy planują przeznaczyć na upominek nieco mniejszy budżet, ciekawym rozwiązaniem mogą się okazać zestawy kreatywne, magnetyczne klocki, czy zabawki kolekcjonerskie.

Co jeszcze poleciła nasza ekspertka? Dowiedz się, oglądając materiał.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości