Newsy

Żaneta Rosińska została nową pogodynką Dzień Dobry TVN. Kim jest prezenterka?

Newsy

Autor:
Daria
Pacańska
Nowa prezenterka pogody
Nowa prezenterka pogody
wideo 2/6

W poniedziałkowym wydaniu programu Dzień Dobry TVN zadebiutowała nowa prezenterka pogody, Żaneta Rosińska. Kilka lat temu, jeszcze jako studentka dziennikarstwa, próbowała swoich sił w "Top Model". Powrót do telewizji był jej marzeniem.

Żaneta Rosińska nową pogodynką Dzień Dobry TVN

Żaneta Rosińska w poniedziałek 29 sierpnia debiutowała w programie Dzień Dobry TVN. Nowa prezenterka pogody przyznaje, że powrót do telewizji był jej marzeniem.

- Serdecznie was zapraszam do oglądania wydań nie tylko ze mną, ale też z nowymi prowadzącymi. Dzisiaj Małgosia i Krzyś debiutowali, świetnie sobie poradzili - powiedziała Rosińska. - W sobotę miałam urodziny i ktoś życzył mi powrotu do telewizji, nie wiedziałam, że marzenia mogą tak szybko się spełniać - dodała.

Żaneta Rosińska - kim jest?

Żaneta Rosińska ukończyła studia na kierunku dziennikarstwo oraz zarządzanie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracowała w Wielkopolskiej Telewizji Kablowej "WTK", gdzie przeprowadzała wywiady kulturalno-rozrywkowe, a także prezentowała prognozę pogody.

Oprócz tego zajmowała się aktorstwem, występowała w reklamach telewizyjnych. W 2017 roku dołączyła do zespołu TVP3 Poznań. W porannym paśmie prowadziła przegląd prasy, rozmowy z gośćmi w studiu i online. Z pracy zrezygnowała w 2020 roku.

W wolnych chwilach Żaneta Rosińska chodzi na zajęcia baletu, uczy się francuskiego i tworzy kapelusze. W 2013 roku próbowała swoich sił w castingach do programu "Top Model".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Karolina Rybińska/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości