"Tajemnice miłości" już od września na antenie TVN. O czym jest nowy serial?

TVN/x-news
"Tajemnice miłości" to nowy codzienny serial, który już we wrześniu będą mogli oglądać widzowie TVN. O czym będzie opowiadał? O najpiękniejszym na świecie uczuciu, które niespodziewanie pojawia się w różnych momentach życia, o czym przekonają się bohaterowie produkcji.

"Tajemnice miłości" - nowy serial TVN

Uczucie, które stało się osią fabuły "Tajemnic miłości" towarzyszy nam każdego dnia. Wśród bohaterów serialu znalazły się małżeństwa, pary będące w nieformalnych związkach, osoby, które zdradzają swoich małżonków, jak i tych, którzy dopiero marzą o tym, żeby miłość ich znalazła. Nie będzie to jednak romantyczna, przesłodzona historia. W każdej opowieści pojawia się wspomniana w tytule tajemnica - drugie dno, które, ujawnione, odmieni życie bohaterów. Trudno więc przewidzieć finał tej historii – raz bohaterowie osiągają pełnię szczęścia, w kolejnym odcinku będą musieli jeszcze chwilę na nie zaczekać.

Kiedy "Tajemnice miłości" w TVN i na Player.pl?

Najnowsza produkcja TVN zadebiutuje na antenie w środę, 1 września. Produkcję będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 17:00. Użytkownicy player.pl romantyczne wieczory czekają wcześniej. Pierwszy odcinek trafi do serwisu już pod koniec sierpnia!

W TVN serial zadebiutuje w środę 1 września. Produkcję będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 17:00.

Zobacz wideo: Powstaje nowy serial na podstawie powieści Remigiusza Mroza. „Będzie mógł konkurować z zachodnimi hitami”

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Lackowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla