Ile kosztują fajerwerki? Ceny sztucznych ogni na sylwestra 2023

Fajerwerki.
Ile kosztują fajerwerki w sylwestra 2023?
Źródło: Artur Debat/GettyImages
Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Wiele osób chce uczcić początek nowego roku kolorowym pokazem fajerwerków. Ale ile to będzie kosztowało? Jakie są ceny sztucznych ogni w tym okresie? Za ile można kupić pojedyncze fajerwerki, a za ile zestawy?

Sylwester

IMG_3064
Horoskop na święta i sylwestra
Horoskop na święta i sylwestra
Zaszalej z paznokciami na święta i sylwestra
Zaszalej z paznokciami na święta i sylwestra
Magda Pieczonka o makijażu na sylwestra
Magda Pieczonka o makijażu na sylwestra
Pomyśl o zwierzętach, odpuść sobie fajerwerki
Pomyśl o zwierzętach, odpuść sobie fajerwerki
Jak tanio i modnie ubrać się na sylwestra?
Jak tanio i modnie ubrać się na sylwestra?

Koniec roku to zazwyczaj okres zwiększonej sprzedaży fajerwerków. Niejeden fan tego typu produktów chce przecież zakończyć rok z przytupem i przy ich pomocy rozświetlić niebo. Dlatego też wiele sklepów przygotowało specjalną ofertę sylwestrową. Ile zapłacimy za fajerwerki w tym roku?

Ceny fajerwerków przed sylwestrem 2023

Wiele sieci handlowych pod koniec grudnia wprowadza zwykle swoje specjalne oferty promocyjne na sztuczne ognie. Promocje obejmują zarówno fajerwerki, jak i wyrzutnie. Jak kształtują się ceny tych wyrobów w grudniu 2023?

Koszty zależą w głównej mierze od tego, ile strzałów może zapewnić dana wyrzutnia. Za 10-strzałową zapłacimy w tym roku od 20 do 50 złotych.

Większe wyrzutnie to oczywiście większa cena. Mogą one kosztować nawet kilkaset złotych. Za 100-strzałową zapłacisz około 130 złotych. W niektórych sklepach znaleźć można nawet jeszcze większe fajerwerki. 120-strzałowa to koszt ok. 189-200 złotych. Za wyrzutnie 248-strzałową trzeba natomiast zapłacić około 300 złotych.

Zimne ognie - alternatywa dla fajerwerków

Jeśli leży ci na sercu los zwierząt, które mogłyby przestraszyć się fajerwerków, ale jednocześnie chcesz w specjalny sposób uczcić koniec roku, zachęcamy do wybrania tak zwanych zimnych ogni. Jest to też tańsza alternatywa dla tradycyjnych sztucznych ogni. Możesz je kupić w wielu sklepach. Pod koniec grudnia 2023 roku kosztują od 2 do 10 złotych za opakowanie. W paczce jest ich zwykle więcej, dzięki czemu możesz je wykorzystać razem z przyjaciółmi bądź rodziną. Będzie to doskonała zabawa, która pozwoli odświętnie powitać Nowy Rok. Jednakże nie będzie koszmarnym doświadczeniem dla zwierząt przebywających w okolicy, co jest niezwykle ważne dla ich dobrostanu.

Bez względu na to, jakie produkty pirotechniczne wybierzesz, życzymy doskonałej zabawy w ostatnią noc 2023 roku. Pamiętaj tylko o ostrożnym obchodzeniu się z fajerwerkami. Bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Regina Łukasiewicz

Źródło: wiadomosci.wp.pl, wiadomoscispozywcze.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Debat/GettyImages

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?