Rozebrana 20-latka znaleziona na klatce schodowej. Złapano podejrzanego. Był zaskoczony

radiowóz policyjny
Warszawa. Nieprzytomna kobieta na klatce schodowej
Źródło: Longfin Media/Getty Images
Na klatce schodowej jednego z budynków zlokalizowanych w śródmieściu Warszawy znaleziono leżącą bez ubrań, nieprzytomną kobietę. Poszkodowana musiała zostać poddana reanimacji i hospitalizacji. Prokuratura 27 lutego postawiła zarzuty 23-letniemu mężczyźnie, który miał ją zaatakować. Co wiadomo o tej sprawie?

Warszawa. Nieprzytomna kobieta na klatce schodowej

W niedzielę, 25 lutego w godzinach porannych w Warszawie znaleziono nieprzytomną kobietę, która leżała na klatce schodowej znajdującego się w centrum stolicy budynku przy ulicy Żurawiej 47. Reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz dotarł do nieoficjalnych informacji, według których poszkodowana nie miała na sobie ubrań. - W czasie reanimacji została przewieziona do jednego ze śródmiejskich szpitali - zaznaczył dziennikarz. Pokrzywdzona jest osobą młodą. Ma około 20 lat.

Uwaga! TVN. Rusza proces policjanta, który śmiertelnie postrzelił 21-letniego Adama
Źródło: Uwaga! TVN

Policja zatrzymała podejrzanego mężczyznę

Jak dowiedziało się TVN24 od Szymona Banna - rzecznika Prokuratury Okręgowej w Warszawie, mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa na tle rabunkowym i seksualnym. 23-latek jest podejrzany również o brutalny gwałt oraz napaść. Mężczyźnie grozi kara od 15 lat do dożywotniego więzienia.

- W związku z koniecznością zabezpieczenia prawidłowego toku śledztwa, a także obawą ukrycia się podejrzanego oraz grożącą mu surową karę, Prokuratura Rejonowa Warszawa - Śródmieście w Warszawie wystąpiła o jego tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy - mówił w rozmowie z TVN24 Szymon Banna. Według informacji TVN24 młoda kobieta miała być przypadkową ofiarą, a zatrzymany był wcześniej notowany przez służby. Na miejscu napaści zabezpieczono nóż, kominiarkę oraz nagrania z monitoringu. 23-latek został zatrzymany przed blokiem, w którym mieszkał z partnerką, był zaskoczony.

Jak dbać o swoje bezpieczeństwo?

Źródło: Dzień Dobry TVN
Bądź bezpieczna!
Bądź bezpieczna!
"Projekt Lady". Dom uczestniczki ucierpiał w pożarze. Trwa zbiórka pieniędzy
"Projekt Lady". Dom uczestniczki ucierpiał w pożarze. Trwa zbiórka pieniędzy
Pożar domu jednorodzinnego w Kole. Zginęła 5-letnia dziewczynka
Pożar domu jednorodzinnego w Kole. Zginęła 5-letnia dziewczynka
Uwaga! TVN: Rodzice nie puszczali dzieci do szkoły. W trosce o bezpieczeństwo
Uwaga! TVN: Rodzice nie puszczali dzieci do szkoły. W trosce o bezpieczeństwo
Bezpieczny dom dla dzieci
Bezpieczny dom dla dzieci

Więcej informacji na stronie tvn24.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Longfin Media/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości