Matka zmusiła dziecko do kradzieży. "To niewiarygodne"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Co zrobić, gdy dziecko przemarznie na dworze?
Co zrobić, gdy dziecko przemarznie na dworze?
Uwaga! Kradzieże „na klamkę”
Uwaga! Kradzieże „na klamkę”
Kurs na gwałt!
Kurs na gwałt!
Oszustwa na SMS-y od kurierów
Oszustwa na SMS-y od kurierów
Newsletter wyłudzający dane
Newsletter wyłudzający dane
Pies o milionowych zasługach
Pies o milionowych zasługach
Pewna matka chciała przywłaszczyć sobie paczkę, która znajdowała się pod drzwiami jednego z domów. Wpadła więc na pomysł, żeby do kradzieży zmusić kilkuletnie dziecko. Nie zdawała sobie sprawy, że całą sytuację nagrywa osiedlowa kamera. - Niedopuszczalne zachowanie - komentują oburzeni internauci.

Kazała dziecku ukraść paczkę

W Miami, w dzielnicy Silver Bluff około godziny 21:40 kamera zamontowana przy jednym z budynków uchwyciła dwie osoby, które z niewyjaśnionych przyczyn kręciły się na osiedlu. Z nagrania wynika, że w pewnym momencie kobieta zatrzymała się przed jednym z domów i wskazała palcem towarzyszącemu jej dziecku przedmiot, który znajdował się na wycieraczce. Kilkuletnie dziecko posłusznie wykonało polecenie kobiety. Malec śpiesznym krokiem zabrał paczkę i uciekł.

W paczce znajdowały się ubrania o wartości około 40 dolarów. Niedoszła właścicielka przesyłki zastanawiała się, dlaczego czas oczekiwania na zmówienie był tak długi. Nie spodziewała się, że nieświadomie padła ofiarą kradzieży. Po jakiś czasie obejrzała nagranie z monitoringu i odkryła prawdę.

Złodziejka poszukiwana przez policję

Kobieta wciąż jest poszukiwana przez policję. Funkcjonariusze zdecydowali się opublikować nagranie z wizerunkiem złodziejki w mediach społecznościowych. Policjanci podkreślili, że tego typu kradzieże zdarzają się dość często, jednak pierwszy raz wykorzystano do tego dziecko.

- Nie wiemy nawet, czy dziecko wiedziało, co robi. Nie jesteśmy pewni, kim jest ta dorosła osoba czy to rodzic, czy opiekun, ale bez względu na to, powinna wiedzieć lepiej, jak się zachować - powiedział kapitan Freddy Cruz z policji Miami.

Historia ta niezwykle rozemocjonowała internautów. W komentarzach pojawiła się lawina krytyki i szczerego oburzenia nieodpowiedzialnym zachowaniem kobiety.

- "Do czego jeszcze taki rodzic mógłby zmusić własne dziecko, aby zdobyć pieniądze?", "Niewiarygodne, że ktoś zmusza dziecko do robienia tak obrzydliwych rzeczy. Mam nadzieję, że ta kobieta zostanie złapana", "Kazała dziecku odwalić brudną robotę", "Mam nadzieję, że ją znajdą i zawieszą jej prawa rodzicielskie. Niedopuszczalne zachowanie" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor: Anna Gondecka

Źródło: edziecko

Źródło zdjęcia głównego: Royalty-free/GettyImages

podziel się:

Pozostałe wiadomości