Newsy

"Kontrola" - polski serial, który poruszył miliony widzów na całym świecie. Pierwszy sezon już w Playerze

Newsy

Autor:
Kamila
Glińska
Źródło:
TVN

"Kontrola" to polski serial, o którym w ostatnich latach mówił cały świat. Skromna, kameralna produkcja, opowiadająca o miłości dwóch dziewczyn do tej pory zebrała ponad 50 milionów wyświetleń w sieci i zdobyła międzynarodowe uznanie. Pierwszy sezon właśnie wzbogacił bibliotekę Player.pl.

O czy jest serial "Kontrola"?

To uniwersalna i poruszająca historia o miłości opowiedziana w sposób, który podbił serca młodej publiczności na całym świecie. Na pierwszym planie burzliwa miłość dwóch dziewczyn, a w tle studenckie życie, współczesna Warszawa oraz nieprzespane noce pełne wielkich emocji i wyznań.

Produkcja stworzona przez Nataszę Parzymies, studentkę Warszawskiej Szkoły Filmowej, początkowo powstała jako etiuda szkolna. Serial okazał się międzynarodowym hitem, który docenili widzowie na całym świecie, między innymi z Brazylii, Indii, USA i Chin. Zagraniczne media piszą o serialu jako o fenomenie ostatnich lat, odważnie i jednocześnie subtelnie pokazującym uczucie między dwiema bohaterkami. W rolach głównych widzowie zobaczyli Adriannę Chlebicką oraz Ewelinę Pankowską.

"Kontrola" - kiedy 2. sezon?

Pierwszy sezon serialu "Kontrola" właśnie dołączył do biblioteki Player.pl. Dostępnych jest sześć kilkuminutowych odcinków. Niespodzianką jest natomiast informacja, że kontynuację serii widzowie będą mogli premierowo obejrzeć w serwisie już w grudniu 2021 roku.

Zobacz wideo: Natasza Parzymies - wywiad

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Kamila Glińska

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości