Trendy modowe

Moda plażowa 2022. Sprawdź, co będzie królować tego lata

Trendy modowe

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Moda plażowa – to nie tylko kostiumy kąpielowe
Moda plażowa – to nie tylko kostiumy kąpieloweDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Lato coraz bliżej. W sklepach pojawiają się już pierwsze kolekcje plażowe. Dlatego w Dzień Dobry TVN stylistka Agnieszka Krajewska podpowiada, które dodatki warto wybrać. Jakie stylizacje wrócą do łask?

Moda plażowa. Trendy na lato 2022

Moda plażowa to nie tylko kostiumy kąpielowe, a całe stylizacje. W tym roku czeka nas powrót do lat 70.

- I to zarówno, jeśli chodzi o printy, tkaniny, jak i o kształt okularów. Co jeszcze? Na pewno troszeczkę koloru się wkradnie na plażę. Do tej pory ten kolor to był raczej wypłowiały len, biały, bladoniebieski, a teraz - wszechoogarniający oranż. Pięknie kontrastuje z niebieskim, błękitem - tłumaczyła Agnieszka Krajewska w Dzień Dobry TVN.

Jak podkreśliła stylistka, w nadchodzącym sezonie moda plażowa "wychodzi na ulice". W sklepach odnajdziemy bowiem wiele ażurowych zestawów, szorty robione na szydełku, prześwitujące topy. - Jest to moda dosyć odważna - zaznaczyła nasza gościni.

Moda plażowa - ochrona przed słońcem

Moda plażowa powinna być nie tylko stylowa. Jej zadaniem jest przede wszystkim ochrona naszego ciała przed poparzeniem. - Taka biała narzutka w postaci koszuli lnianej ma to do siebie, że jak opalimy za mocno ramiona, to zawsze narzucając - to jest delikatna tkanina - chronimy je przed słońcem - mówiła Agnieszka Krajewska.

Obowiązkowym elementem na plaży jest też nakrycie głowy i okulary. A jakie rodzaje wpasowują się w tegoroczne trendy? - Kapelusze słomkowe są zawsze w trendach - podkreśliła stylistka.

Obok słomkowych kapeluszy królować będą jedwabne chusty wiązane na głowie. Do łask powrócą też duże okulary w jasnych oprawkach i kolorowa biżuteria z naturalnych kamieni i pereł.

Zobacz letnie stylizacje w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości