Jak odmienić wygląd jeansów? Oto prosty sposób na oryginalne spodnie

Źródło: Dzień Dobry TVN
Wyraź siebie poprzez oryginalne spodnie
Wyraź siebie poprzez oryginalne spodnie
Wyraź siebie poprzez oryginalne spodnie (ok)
Wyraź siebie poprzez oryginalne spodnie (ok)
Ubierz się jak gwiazda filmowa
Ubierz się jak gwiazda filmowa
Nieoczywiste połączenia barw
Nieoczywiste połączenia barw
Moda inspirowana latami 90.
Moda inspirowana latami 90.
Spodnie malowane farbami, pisakami, sprayami stały się jednym z najmodniejszych trendów w modzie. Jak dzięki artykułom plastycznym samemu odmienić wygląd jeansów? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział artysta, influencer Cezary Gołębiowski.

Spodnie jedyne w swoim rodzaju

Moda pozwala nam wyrażać siebie, podkreślać osobowość. Można się nią bawić i czerpać z tego niesamowitą przyjemność, ale jak to zrobić? W Dzień Dobry TVN artysta Cezary Gołębiowski opowiedział widzom, w jaki sposób można łatwo i skutecznie odmienić wygląd jeansów.

Potrzebujemy do tego jedynie kilku rzeczy. - Kupujemy farby, które służą do tkanin, dzięki specjalnym farbom nasze dzieło nie spierze się po pierwszym kontakcie z pralką. Farba schnie 15 minut i później prasujemy je [jeansy - przyp. red.] żelazkiem, przykrywając kartką A4 - tłumaczył.

Moda na własnych zasadach

Gdzie można kupić produkty potrzebne do przerabiania jeansów? - Najczęściej w takich sklepach plastycznych, które są trochę z większym asortymentem niż zwyczajnie - zaznaczył influencer.

Dlaczego Cezary zainteresował się przerabianiem odzieży? - Mam ADHD i to absolutnie mnie potrafi uspokoić. Przychodzi taki dzień, mówię, dzisiaj umaluję spodnie i czasami to robię - powiedział nasz gość. - To zwykle dzień, w którym stwierdzam, dziś nic innego tylko sztuka - dodał.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Michał Woźniak/East News.

podziel się:

Pozostałe wiadomości