Stylizacje z drugiej ręki i modowe inspiracje. Zobacz nasz nowy cykl

Źródło: Dzień Dobry TVN Online
Styl na wagę złota z Saszan
Styl na wagę złota z Saszan
Zosia Zochniak o zrównoważonej modzie
Zosia Zochniak o zrównoważonej modzie
"Styl na wagę złota". W pracowni Marty Banaszek
"Styl na wagę złota". W pracowni Marty Banaszek
Gwiazdy o modzie z drugiej ręki
Gwiazdy o modzie z drugiej ręki
Styl na wagę złota odc. 2
Styl na wagę złota odc. 2
"Styl na wagę złota". Mateusz Leszczyński
"Styl na wagę złota". Mateusz Leszczyński
W mediach społecznościowych Dzień Dobry TVN od początku kwietnia można oglądać triki modowe oraz stylizacje z drugiej ręki. Pokazaliśmy m.in., że w second handach można upolować modne i dobre jakościowo ubrania oraz poradziliśmy, jak rozwiązać problemy z za długą koszulą. Zobacz nagrania.

Wiosenne płaszcze z lumpeksu

Nagrania w ramach cyklu pojawiają się co czwartek. W pierwszej odsłonie Daria Pacańska, redaktorka serwisu dziendobry.tvn pokazała trzy wiosenne płaszcze, które upolowała w second handach. Pomarańczowy kosztował zaledwie 4 złote, drugi, w gołębim kolorze 15 złotych, a trzeci, skórzany z bufiastymi rękawami, 18 złotych.

Sposób na za luźny top

W drugiej odsłonie cyklu pokazaliśmy, co zrobić, jeśli top jest za luźny, a chcemy, żeby przylegał do ciała. Wystarczy związać go z tyłu, jak na poniższym nagraniu.

Dwie stylizacje z drugiej ręki

W kolejny czwartek zaprezentowaliśmy dwie wiosenne stylizacje z drugiej ręki. Pierwsza z długą kwiecistą sukienką, kowbojkami i jeansową kurtką. Druga, nieco bardziej elegancka, to szpilki, ołówkowa sukienka i marynarka.

Sposób na za długą koszulę

Wpychanie za długiej koszuli w spodnie czy spódnicę to już przeszłość. Żeby wyglądała estetycznie i nas nie pogrubiała, wystarczy zwinąć ją w rulonik. Instrukcja w poniższym filmie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Reporter: Karolina Rybińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

podziel się:

Pozostałe wiadomości