Moda i Uroda

Tę fryzurę na wesele wykonasz samodzielnie. Proste i eleganckie uczesanie podbija TikToka

Moda i Uroda

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok/Polki.pl
Fryzura z TikToka

TikTok to miejsce inspiracji, w końcu korzystają z niego użytkownicy z całego świata. Znajdziemy tam pomysły m.in. na stylowe uczesanie. Jedna z TikTokerek podzieliła się sposobem na prostą i stylową fryzurę, która sprawdzi się na wesele. Jak ją wykonać samodzielnie?

Modne fryzury na wesele

TikTok to miejsce pełne rozrywki i nie tylko. Wiele osób znajduje na niej także modne inspiracje czy ułatwiające codzienność poradniki. Może być to np. pomysł na stylową fryzurę lub makijaż. Jednym z ostatnich hitów w aplikacji jest uczesanie na przyjęcia, która zajmuje jedynie kilka minut.

Ślub i wesele

Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Okazuje się, że nie musisz korzystać z drogich usług stylisty fryzur, by wyglądać naprawdę zachwycająco. Pomysły kreatywnych dziewczyn z TikToka pomogą ci osiągnąć podobny efekt samodzielnie. Użytkowniczka @brylkaproject, która także zajmuje się fryzjerstwem, pokazuje na swoim koncie proste fryzury będące idealnym wyborem m.in. na jesienne wesele.

Fryzura na wesele z TikToka

W jednym ze swoich nagrań TikTokerka dzieli się sposobem na elegancką fryzurę. Ta propozycja jest świetna zarówno dla długich, jak i średniej długości włosów. Do jej wykonania potrzebujesz jedynie dwóch gumek. Jak ją wykonać? Pasma dzielimy na dwie sekcje. Górną wiążemy grubszą gumką i lekko opuszczamy. Robimy otwór we włosach i przekładamy kucyk, zawijając go do góry.

Fryzura na wesele Źródło: TikTok

Dolną część również dzielimy na dwie partie i wiążemy nad górną. Następnie przekładamy dolny kucyk i delikatnie rozluźniamy całą fryzurę. Upięcie warto utrwalić za pomocą lakieru do włosów. Film robi prawdziwą furorę w sieci. Do tej pory obejrzało go ponad 2 miliony osób.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok/Polki.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kathrin Ziegler/GettyImages/Brylkaproject/TikTok

Pozostałe wiadomości