Poskramiamy fałdki, czyli idealna bielizna wyszczuplająca na sylwestra. "To jest nasza słodka tajemnica"

Poskramiamy fałdki, czyli idealna bielizna wyszczuplająca. "To jest nasza słodka tajemnica"
Źródło: Dzień Dobry TVN
Bielizna do zadań specjalnych (całość)
Bielizna do zadań specjalnych (całość)
Nowy rok – nowy look
Nowy rok – nowy look
Jaki sylwester, taki cały rok
Jaki sylwester, taki cały rok
To już ostatni dzwonek, żeby przygotować sylwestrową kreację. Dziś radziliśmy, co zrobić, żeby w ostatnią noc tego roku ładnie wymodelować swoje ciało. Jak dobrać odpowiednią bieliznę i na co zwrócić uwagę? Brafitterka Anna Rubach w studiu Dzień Dobry TVN rozwiała wszystkie wątpliwości.

Dobieramy bieliznę wysmuklającą  

Bielizna modelująca oraz specjalne taśmy stanowią niezastąpione rozwiązanie w sylwestrową noc. Brafitterka Anna Rubach podkreśliła, że jest to zestaw do zadań specjalnych. - To jest tak naprawdę bielizna, która pomaga kobietom, czyli nasza słodka tajemnica - stwierdziła.

Nasza gościni zaznaczyła, że podstawą każdej udanej stylizacji jest dobranie odpowiedniego rozmiaru. - Kupujmy bieliznę w swoim rozmiarze, kupując za małą, możemy odczuwać nieprzyjemne efekty uboczne, m.in. problemy z oddychaniem, ból żołądka, a ciało może wyjść bokiem - ostrzegała.

Drugim istotnym elementem jest dobre dopasowanie biustonosza. - Dzięki temu możemy sobie bardzo pomóc i spokojnie wyszczuplić sylwetkę do jednego, dwóch rozmiarów - zapewniła.

Trzecim istotny elementem jest komfort - Nie tylko wszystko ma pięknie wyglądać, ale my się musimy też dobrze czuć - zaznaczyła ekspertka.

- Nie ma dobrej stylizacji bez dobrej podstawy, czyli dobrze dopasowanej bielizny - stwierdziła. - Bielizna może być także elementem stylizacji, pod warunkiem, że mamy na to ochotę i możliwości - poradziła brafitterka.

Bielizna wysmuklająca i taśmy, które ukryją to i owo 

Do modelowania i stylizacji biustu bardzo dobrym rozwiązaniem są także taśmy. - W zależności od rozmiarów biustu są taśmy szerokie i wąskie - wyjaśniła Anna Rubach.

- W momencie, kiedy mamy taki głęboki dekolt czy wymagającą kreację, że nie możemy sobie pozwolić na tradycyjny biustonosz, wtedy jest opcja oklejania taśmami - pokazywała. Dodała, że taśmy do modelowania biustu są medyczne, dzięki temu nie podrażniają.

- Warto też sobie zrobić test, czyli przed ważnym wydarzeniem można przykleić kawałek taśmy na pierś i zobaczyć, jak skóra reaguje - podsumowała brafitterka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Anna Gondecka

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/EastNews

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?