Porady stylistki

Trend na kolorowe mini torebki. "Fajne jest to, że możemy zakładać ich kilka naraz"

Porady stylistki

Autor:
Sabina
Zięba
Mała torebka - idealna na każde wyjście
Mała torebka - idealna na każde wyjścieDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Torebki niewielkich rozmiarów są wielkim hitem ostatnich miesięcy. Zgrabne egzemplarze, w których zmieścimy kilka najpotrzebniejszych rzeczy, są doskonałym wyborem nie tylko na różne wydarzenia, ale także na co dzień. Jak je nosić? O tym w Dzień Dobry TVN powiedziała stylistka Marta Pożarlik.

Moda na małe torebki

Trend na torebki w rozmiarze XS trwa już od dłuższego czasu. Wcześniej rządziły modele w spokojnych odcieniach, teraz natomiast stawiamy na mocne kolory. Idealnie komponują się z koktajlowymi i wieczorowymi stylizacjami, ale świetnie wyglądają również noszone na co dzień. Jeżeli nie możemy się zmieścić ze swoimi rzeczami w jeden egzemplarz, nic nie stoi na przeszkodzie, by w stylu Carrie Bradshaw z "Seksu w wielkim mieście" założyć kilka torebek na raz.

- Co się okazuje w tym sezonie? Że my wcale nie potrzebujemy tysiąca rzeczy. (...) W tym trendzie też fajne jest to, że zakładamy kilka torebek - nie musimy się ograniczać do jednej. (...) Torebki dobieramy do naszej osobowości - mówiła Marta Pożarlik w Dzień Dobry TVN.

Jaką mini torebkę wybrać?

Chociaż niektóre torebki wyglądają niepozornie, to potrafią w sobie zmieścić niezbędne rzeczy - kartę kredytową, błyszczyk, klucze i telefon. Na rynku dostępnych jest wiele rożnych modeli w dowolnych kolorach. Można wybierać spośród tych z małą rączką, na łańcuszku czy zakładane na ramię. Pojawiają się egzemplarze w stylu lat 60., z koralikami i w kształcie bajkowego woreczka. Dużą popularnością cieszą się także tzw. nerki.

- Fajne jest to w tych małych torebkach, że możemy je nosić na kilka rożnych sposobów - możemy spiąć w talii zamiast paska, możemy zakładać jak nerkę i możemy nosić też na ramieniu - dodała stylistka w naszym programie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości