modne torebki

    modne torebki

    Pikowane torebki królują w naszych szafach od lat. Niemal każdy duży dom mody ma w swojej kolekcji taki model. Co więcej, są one dostępne w różnych rozmiarach. Skąd wzięły się pikowane torebki? Kto jest ich twórcą i dlaczego są ponadczasowe? O tym wszystkim opowiedziała w Dzień Dobry TVN Ewelina Rydzyńska, stylistka. 

    Modne dodatki to must have każdej fashionistki, niezależnie od sezonu. Jak je nosić, z czym zestawiać i na co zwrócić uwagę podczas zakupów? Oto przegląd modeli najmodniejszych torebek na lato 2020. Zobacz, które najlepiej pasują do Ciebie!

    Torebki damskie na lato 2020 zaskoczą nas przede wszystkim formą oraz kolorem. Uwagę przechodniów z pewnością zwrócą pastelowe modele w kształcie koła czy półokręgu, a także kobaltowe i czerwone torebki, które odmienią nasz wizerunek. Ultrakobiece dodatki tego typu znajdziemy we wszystkich barwach tęczy. Tego lata na ulicach królować będą też modele w cukierkowym różu. Przedstawiamy najgorętsze trendy sezonu letniego.

    Ruszyliśmy w trasę po Polsce! Dziś jesteśmy w Łowiczu. Agnieszka Jastrzębska zwróciła uwagę na panujacą wśród mieszkańców modę. Okazuje się, że łowickie dziewczyny najchętniej wybierają torebki w naturalnych odcieniach brązu. Dlaczego? Co będzie modne wiosną i, w co kobiety powinny zainwestować? O to Agnieszka Jastrzębska zapytała stylistkę Kaję Śródkę.