Retro Olga zdradza modowe patenty. "To, jak wyglądam, ma przełożenie na resztę mojego otoczenia"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Retro Olga
Retro Olga
Najmodniejsze stylizacje w kolorze czerwonym
Najmodniejsze stylizacje w kolorze czerwonym
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska o stylizacjach w programie
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska o stylizacjach w programie
Modnie i wygodnie w podróży
Modnie i wygodnie w podróży
Szybka stylizacja: strój na komunię dla mamy
Szybka stylizacja: strój na komunię dla mamy
Olga Jando-Dziedzic znana lepiej jako Retro Olga, zdecydowała się w pewnym momencie życia na rewolucję garderoby. Od tamtej chwili najbliższy stał się dla niej styl lat 30., 40. i 50. Obecnie można spotkać ją na Wawelu, gdzie zajmuje się social mediami zamku.

Z miłości do retro

Olga Jando-Dziedzic znana jest dobrze w sieci ze swojej pasji do dawnych lat. Blogerka chętnie dzieli się swoimi stylizacjami i inspiracjami, odkrywając przed obserwatorami nieznany dla wielu świat mody.

- Lata 30., 40. i 50. to przedział, w którym czuję się najbardziej bezpiecznie i komfortowo. Moje ubrania pochodzą z różnych źródeł, część jest oryginalna, a część jest rekonstrukcją z wykrojów z materiałów z lat 40. Można ubrać się tak tanim kosztem, odwiedzając second handy i poszperać, znajdując piękne perełki - podkreśliła Olga Jando-Dziedzic.

- Część ubrań szyje moja zaprzyjaźniona krawcowa pani Beata, a część znajduję w Internecie w sklepach, które zajmują się rekonstrukcją odzieżową - dodała pasjonatka mody retro.

Życie w stylu retro

Olga przykłada dużą wagę nie tylko do ubioru, ale także do akcesoriów i fryzury. Aby wyglądać jak z dawnych lat, funduje sobie nie małą metamorfozę.

- Moje włosy wymagają stylizacji. Śpię w wałkach, pomaga siatka, która trzyma je w ryzach i tak wytrzymują cały dzień - opowiadała miłośniczka mody.

- To, jak wyglądam, ma przełożenie na resztę mojego otoczenia. Staram się, żeby w domu znajdowały się elementy nawiązujące do dawnych lat - mówiła bohaterka naszego reportażu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Agnieszka Żurek

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes