Moda i Uroda

Jak się ubrać na randkę zimą? Zainspiruj się stylizacjami gwiazd

Moda i Uroda

Autor:
Sabina
Zięba
jak się ubrać na randki zimą

Zimowa randka jest szansą na to, by wydobyć z szafy to, co najlepsze. Choć chłodnymi popołudniami istnieje duża szansa, że ​​postawimy na wygodę a nie styl, to gwiazdy udowadniają, że można mieć jedno i drugie. Niezależnie od tego, czy masz w planach wieczór gier w domu czy spacer, istnieje kilka różnych sposobów na szykowne stylizacje.

Dzianinowa sukienka

Zamień swój tradycyjny sweter na dzianinową sukienkę, aby uzyskać bardziej wyrafinowany wygląd na randkę. Do tego miękki, długi płaszcz, botki na obcasie, bądź kozaki złożą się na zarówno kobiecy, jak i ciepły look.

Szafy gwiazd, czyli cykl "Moda na spacer"

Ada Fijał o swoim stylu w cyklu "Moda na spacer"
Ada Fijał o swoim stylu w cyklu "Moda na spacer"Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Szykowne warstwy

W zimowe wieczory naszym celem jest utrzymanie ciepła. Osiągnąć go możemy, nakładając na siebie dopracowane elementy. Warto zacząć od swetra z okrągłym dekoltem pod dobrze skrojoną marynarką, tak jak u Agnieszki Woźniak-Starak. Następnie należy dodać do tego luksusowe dodatki, a na wierzch płaszcz.

Miła owieczka

Randka zimowym wieczorem to idealna okazja, aby wyciągnąć z szafy ulubiony kożuch lub sztuczne futro. Warto połączyć pluszowy styl z wąskimi czarnymi spodniami lub dżinsami oraz butami na obcasie.

Monochromatyczny look

Pomijając bogate tkaniny, jednym z najłatwiejszych sposobów na stylizację na zimową randkę jest znalezienie pasującego do nas koloru. Wystarczy tak jak Leonie Hanne trzymać się go w monochromatycznym zestawieniu.

Aksamit lub sztruks

Inwestowanie w aksamitne, bądź sztruksowe elementy garderoby to niezawodny sposób na ogrzanie się w randkowy wieczór bez poświęcania kwestii stylu. Szerokie spodnie z tych materiałów dodadzą podniosłego wyglądu, jak u Grece Ghanem.

Skórzany element

Prawdopodobnie jednym z największych (i najbardziej wyrazistych) trendów ostatnich lat jest skórzany trencz. Wie o tym Marta Lech-Maciejewska, która czarny egzemplarz wybrała na spacer po Paryżu. To odważny element garderoby, na który nie wszyscy potrafią się zdecydować. W związku z tym dobrym pomysłem jest też inne ubranie ze skóry (np. spódnica lub spodnie), które nada całości charakteru.

Sportowo, ale modnie

W trakcie pandemii spodnie dresowe zyskały miejsce w codziennej garderobie większości kobiet. Żeby wprowadzić ten przytulny element do stylizacji na randkę należy - tak jak Joanna Przetakiewicz - wsunąć zwężające się nogawki do butów na obcasie. Takie zestawienie można połączyć z mniej sportowym topem, by nadać wyglądowi więcej elegancji.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @greceghanem, Instagram @aga_wozniak_starak, Instagram @superstylerblog

Pozostałe wiadomości