zimowe stylizacje

  Chłodne miesiące to idealny czas na wyciągniecie z szaf rozmaitych futer. Obecnie noszą je blogerki modowe (m.in. Chiara Ferragni), aktorki (np. Małgorzata Kożuchowska) czy znane modelki (jak Kendall Jenner). Do czego dopasować te elementy garderoby, by wyglądać stylowo? Radzi redaktorka mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabina Zięba.

  Zimowa randka jest szansą na to, by wydobyć z szafy to, co najlepsze. Choć chłodnymi popołudniami istnieje duża szansa, że ​​postawimy na wygodę a nie styl, to gwiazdy udowadniają, że można mieć jedno i drugie. Niezależnie od tego, czy masz w planach wieczór gier w domu czy spacer, istnieje kilka różnych sposobów na szykowne stylizacje.

  Sprawdź, na co zwrócić uwagę.

  Temperatury są coraz niższe, w związku z czym warto zastanowić się nad praktycznymi okryciami wierzchnimi. Z pomocą przychodzi stylistka i projektantka Paulina Mikulska, która w Dzień Dobry TVN opowiedziała o dobrych zamiennikach naturalnych futer.

  Wraz z otwarciem hoteli, wiele osób ruszy w górskie rejony. Jak jednak przygotować się na iście zimową pogodę? Otóż w tym sezonie pierwsze skrzypce w stylizacjach grają śniegowce. Noszą je już Gabi Drzewiecka, Karolina Pisarek czy nawet Kim Kardashian. Zobacz, jak je wybrać.

  Okrycia wierzchnie – to na nich skupiamy się przede wszystkim przy kompletowaniu garderoby, gdy temperatura znacząco spada. A skoro zima rozpoczęła się na dobre, warto rozeznać się w tym, jakie modele oferują najbardziej rozpoznawalne marki i projektanci.

  Na zewnątrz robi się coraz chłodniej, więc nadszedł czas, żeby rozejrzeć się za dodatkami, które są równocześnie ciepłe oraz stylowe. Czapki i szaliki mogą stanowić uzupełnienie stylizacji, a także być elementem, który przyciąga uwagę i dodaje nam charyzmy, a także radości w te szare zimowe dni. Jakie wybrać?

  W tym roku królują kurtki puchowe. Jak dopasować je do figury? Z czym nosić kurtki puchowe, by wyglądać stylowo? O tym ekspert Dzień Dobry TVN stylistka Alicja Napiórkowska.

  Polskie lato nie trwa niestety zbyt długo, co na pewno martwi panie, które lubią zwiewne letnie sukienki. Ale mamy dla nich dobrą wiadomość - takie sukienki można nosić również w okresie jesienno-zimowym. W Dzień Dobry TVN stylistka Alicja Napiórkowska podsunęła nam parę prostych pomysłów na stylizacje, które są ciepłe, a zarazem pełne lekkości.

  Wiele z nas dostosowuje się do zimowego nastroju i zakłada szarobure ciuchy. Stylistka Alicja Napiórkowska pokazała w Dzień Dobry TVN, jak przy użyciu kolorów i dodatków urozmaicić tę szarzyznę.