"Witam 2024! Bądź dla nas łaskawy". Jak gwiazdy spędziły sylwestra? Jedna z nich w ultra krótkiej sukience

Jak gwiazdy spędziły sylwestra?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?
Jaki sylwester, taki cały rok
Jaki sylwester, taki cały rok
Przedsylwestrowe inspiracje
Przedsylwestrowe inspiracje
Jak Blanka Lipińska spędza tegorocznego sylwestra?
Jak Blanka Lipińska spędza tegorocznego sylwestra?
Taneczne SOS przed sylwestrem
Taneczne SOS przed sylwestrem
Tradycje noworoczne w Polsce
Tradycje noworoczne w Polsce
Sylwester last minute
Sylwester last minute
Przetańczyć stopą chcę całą noc
Przetańczyć stopą chcę całą noc
Sylwester z dziećmi nie musi być nudny!
Sylwester z dziećmi nie musi być nudny!
Nowy Rok można przywitać na wiele sposób. Część z nas zrobiła to w domu z bliskimi, inni wybrali się na imprezę lub wielki sylwestrowy bal. Jak tę wyjątkową noc spędziły gwiazdy?

Sylwester 2023. Jak bawiły się gwiazdy?

Rok 2023 przeszedł do historii. Wiele osób uważa, że to jak spędzimy sylwestra będzie miało ogromny wpływ na to, jakie będą następne 12 miesięcy. Tym samym część z nas decyduje się hucznie przywitać Nowy Rok. Na imprezie w Barcelonie bawili się Anna i Robert Lewandowscy. Na zamieszczonych przez nich zdjęciach na Instagramie widać, że para doskonale spędzają czas. Fanom złożyli życzenia noworoczne.

- Ich impreza była mocno taneczna. Ania jest zakochana w tańcu, ma grono wspaniałych znajomych (...). A Robert ją bardzo wspiera. Oni na tym parkiecie są niesamowici - powiedziała w Dzień Dobry TVN dziennikarka Magdalena Bober.

Influencerka Jessica Mercedes 2024 rok przywitała w Bangkoku. Celebrytka w mediach społecznościowych zamieściła kilka fotografii dokumentujących jej zabawę. Ona również życzyła swoim obserwatorom szczęśliwego Nowego Roku.

Relację z sylwestrowej zabawy na Instagramie zamieścił również Borys Szyc. Aktor opublikował zdjęcia z partnerką, na którym oboje mają zabawne, okolicznościowe okulary. W komentarzu do fotografii opublikował życzenia. - Życzymy Wam dobrego roku, takiego jaki chcielibyście mieć najbardziej. My Wam go życzymy, a Wy zróbcie robotę, żeby taki właśnie był. My też swoją robotę zrobimy. Bądźcie zdrowi i spokojni - napisał artysta.

Kadrami z sylwestrowej zabawy podzieliła się także Paulina Krupińska-Karpiel. Prowadząca Dzień Dobry TVN do zdjęcia zapozowała z mężem. W komentarzu do fotografii zamieściła krótkie życzenia noworoczne.

Jak gwiazdy przywitały Nowy Rok?

Robert Janowski z żoną Moniką również pokazali na Instagramie zdjęcie z zabawy sylwestrowej. - Jaki Sylwester, taki Nowy Rok. Zapowiada się cudownie - napisał w komentarzu muzyk.

Wśród gwiazd, które postanowiły pokazać, jak spędzają sylwestra znalazły się również Patricia Kazadi oraz Karolina Malinowska. Pierwsza z pań Nowy Rok przywitała na scenie. Przed wyjściem na estradę zdążyła złożyć fanom życzenia. - Chciałam Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. Aby ten Nowy Rok 2024 był po brzegi wypełniony radością, zdrowiem, spokojem ducha, a kolejne miesiące były pasmem nieustających sukcesów na każdym polu. To co złe zostawiamy za sobą, a co dobre pielęgnujmy; dziękuję Wam za kolejny wspólny rok - czytamy w poście zamieszczonym na Instagramie.  

Natomiast Karolina Malinowska Nowy Rok przywitała na balu. - Witam 2024! Bądź dla nas łaskawy - napisała pod krótką relacją z imprezy, którą zamieściła na Instagramie.

W nietypowy sposób Nowy Rok przywitała natomiast Kasia Kowalska. - Kasia spędziła sylwestra w lodowatej wodzie (...). Jest zimno od samego patrzenia, ale naprawdę podziwiam, dla mnie to jest coś niesamowitego - stwierdziła nasza reporterka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Magdalena Bober

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News/TVN/MWmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?