Święta u Dowborów. Hiszpańskie słońce i niespodziewane odwiedziny bliskich

Źródło: Dzień Dobry TVN
”Domówka u Dowborów” wystawiona na WOŚP
”Domówka u Dowborów” wystawiona na WOŚP
Szybki sposób na: wieniec zając
Szybki sposób na: wieniec zając
Szybki sposób na: zajęczą girlandę
Szybki sposób na: zajęczą girlandę
Szybki sposób na: babeczki do święconki
Szybki sposób na: babeczki do święconki
Szybki sposób na: stroik z wydmuszek
Szybki sposób na: stroik z wydmuszek
Szybki sposób na: paczuszkę prezentową
Szybki sposób na: paczuszkę prezentową
Joanna Koroniewska-Dowbor i Maciej Dowbor tegoroczne święta wielkanocne spędzają w swoim domu w Hiszpanii. Nie oznacza to jednak, że będą je celebrować bez najbliższych. Właśnie opublikowali zabawny film, w którym zdradzili, że dołączą do nich członkowie rodziny. Kto zamierza odwiedzić parę?

Rodzina Dowborów na wakacjach

Joanna Koroniewska-Dowbor oraz Maciej Dowbor w te święta wybrali się na Półwysep Iberyjski. I choć mogłoby się wydawać, że taka odległość od kraju gwarantuje Wielkanoc bez gości, rzeczywistość gwiazdorskiej pary okazała się zgoła inna.

- Jesteście już gotowi na święta i najazd rodziny czy tym razem to Wy jesteście szczęściarzami i jedziecie w gości? - napisali pod zabawnym nagraniem.

Na filmie widać jak się relaksują, a w pewnym momencie przychodzi powiadomienie, że pół ich rodziny oczekuje właśnie na samolot do Hiszpanii. Na zdjęciu, które wstawiła Katarzyna Dowbor jest jej mama, brat oraz córka. Joanna zaczęła nerwowe sprzątanie, a Maciej wyruszył po gości.

Internauci opowiedzieli swoje historie

Okazuje się, że nerwowe sprzątanie zdarza się wielu osobom. - To jest najszybszy sposób na sprzątanie. SMS od znajomych że wpadają na kawę potrafi sprawić że w 15 min mamy ogarniętą chałupę -napisała jedna z obserwatorek.

Wiele osób przyznało, że nagranie poprawiło im humor. - No to Wam mega wyszło. Alleluja i do przodu!! - napisała rozbawiona internautka. - Uwielbiam Wasz dystans - dodała kolejna.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości