Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczyła Adriana. "Dostał kalendarz, a w nim zapisaną datę"

Autor:
Justyna
Piąsta
Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak od czasu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" tworzą zgrane i udane małżeństwo. Uczestniczka telewizyjnego show pochwaliła się w mediach społecznościowych, że przygotowała dla ukochanego wyjątkową niespodziankę. Na długo zostanie w ich pamięci. Co zrobiła?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak poznali się w 2018 roku za sprawą programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Po dziś dzień są małżeństwem, a nawet doczekali się dwójki dzieci - Jerzego i Bianki. Mimo pracy i wielu obowiązków potrafią znaleźć czas, by pielęgnować swoją relację. Idealną okazją do tego są między innymi wspólne wyjazdy. W ramach ferii Anita zabrała męża, pociechy i przyjaciół na zimowy wypad w góry.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

- Właśnie tak pamiętam ferie z okresu mojego dzieciństwa! Śnieg po pachy, jazda na sankach, ciepłe kakao, bitwy na śnieżki i wiecznie zmarznięty nos. Nieważne były przemoczone spodnie, kiedy zabawa była najlepsza na świecie. Ostatnio wszystkie te wspomnienia wróciły, kiedy patrzyłam na uśmiechy naszych dzieci, kiedy tak naprawdę pierwszy raz mogły tyle jeździć na sankach i bawić się na śniegu. Wybraliśmy się do Zakopanego, ale domek mieliśmy na jego obrzeżach, dlatego było naprawdę spokojnie. Świetnym przeżyciem było też wskoczenie do gorącej balii, kiedy obok zaspy śniegu były wyższe niż człowiek - napisała Szydłowska na Instagramie i pokazała kilka zdjęć z rodzinnego wyjazdu.

Anita Szydłowska przygotowała niespodziankę dla męża

Okazuje się, że Adrian nie miał pojęcia, że żona planuje wypoczynek w górach.

- Wyjazd był też niespodzianką dla Adriana, bo w dniu urodzin dostał kalendarz, a w nim zapisaną datę wyjazdu. Udało się też namówić przyjaciół ze Szczecina, żeby przyjechali (no dobra, nawet nie trzeba było zbyt namawiać ). Życzymy Wam wspaniałych feriowych i zimowych wakacji, cieszcie się każdą chwilą i twórzcie piękne wspomnienia. Zima w Polsce jest piękna! - podkreśliła Anita. Fani uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia" cieszą się, że Anita i Adrian tworzą tak udaną parę. - "A wy dalej razem. To fajnie!", "Uwielbiam was! Jesteście super rodzinką", "Cudne chwile w gronie rodzinnym", "Widać, że dzieci zadowolone" - czytamy w komentarzach opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości