Internautka zamieściła okrutny komentarz. Natalia Niemen reaguje: "Moje trzecie dziecko ma wadę genetyczną"

Natalia Niemen ostro zareagowała na obraźliwy komentarz
Źródło: Dzień Dobry TVN
Natalia Niemen w piosence „Przełknij to”
Natalia Niemen w piosence „Przełknij to”
Jak macierzyństwo zmieniło ich życie?
Jak macierzyństwo zmieniło ich życie?
Macierzyństwo nie musi być usłane różami
Macierzyństwo nie musi być usłane różami
Macierzyństwo po czterdziestce
Macierzyństwo po czterdziestce
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Natalia Niemen nie wytrzymała po przeczytaniu obraźliwego komentarza jednej z internautek i opublikowała profil autorki wpisu. - Zniosę każdą potwarz i plucie. Ale nie daruję nikomu, kto się wyśmiewa z chorych dzieci! - argumentowała wokalistka, po czym zdobyła się na szczere wyznanie.

Natalia Niemen stanęła w obronie najmłodszych

Natalia Niemen, jak wiele znanych osób, mierzy się z mową nienawiści. Ostatnio jedna z internautek opublikowała krzywdzący komentarz pod jej postem: "Kobieto przestań stękać, te dzieciaki pomyślały, że jesteś gorzej chora od nich". Artystka nie przeszła obok tych słów obojętnie i nagłośniła sprawę.

- Słuchajcie! Zniosę każdą potwarz i plucie. Ale nie daruję nikomu, kto się wyśmiewa z chorych dzieci! Wiecie, że moje trzecie dziecko ma wadę genetyczną, zespół Noonan. Jestem w temacie, jak mało kto. Ten babsztyl skomentował moje z Michał Zator improwizowanie na poezji, na głosy altówkę i harfę celtycką. Koncert miał miejsce we Wrocławiu we wrześniu zeszłego roku. Graliśmy dla dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera i z innymi cierpieniami. Nie wspomnę, że to właśnie tacy odbiorcy, przez swoją inność i wrażliwość aż chłoną prawdziwą sztukę - napisała na Facebooku kompozytorka.

Natalia Niemen ostro zareagowała na komentarz internautki

Natalia Niemen do swojego wpisu dołączyła zdjęcie profilu autorki komentarza. - Wystawiam tę babę na pośmiewisko. Poczytajcie. Tak, napisałam, jak napisałam i się tego nie wstydzę! Mam dość tych toksycznych zawistników w tym kraju! Zgłaszajcie ten profil - zwróciła się do internautów, a ci od razu odpowiedzieli:

- "Brawo za odwagę. Sam jestem osobą z niepełnosprawnością", "Obraża i po części uderza w dzieci, czy ktoś jest publiczny, czy nie, po co zabierać głos w taki sposób", "Dziękuję. Chorzy i cierpiący często się sami się nie obronią, a szydzenie z nich jest okropne. Za to czują świat wszystkimi zmysłami i często całym ogromem swej wrażliwości", "Przepraszam, ale nie zauważyłem tu naśmiewania się z chorych dzieci. Zauważyłem natomiast skuteczną próbę obrażenia Natalii Niemen", "Przecież ona nic złego o chorych dzieciach nie napisała. Odniosła się za to do wykonania".

Post Natalii Niemen
Post Natalii Niemen
Źródło: facebook.com/NataliaNiemenOficjalnie

Córka Natalii Niemen ma wadę genetyczną

To nie pierwszy raz, kiedy Natalia Niemen wspomniała o chorobie córki. W lutym zeszłego roku w Światowy Dzień Chorób Rzadkich zamieściła obszerny wpis.

- Jest to dzień dla mnie ważny, gdyż moje trzecie dziecko, córeczka Danusia urodziła się właśnie z taką chorobą rzadką. Zespół Noonan to wada genetyczna. Mało popularna. Gdy myślimy o wadach genetycznych, od razu wpada nam do głowy zespół Downa. Społeczeństwo nie zdaje sobie sprawy, jak wiele innych odmian takich chorób istnieje. U rodzica, który dowiaduje się, że jego dziecko choruje na chorobę rzadką, w pakiecie uczuć jest miejsce na lęk, szok, rozpacz, niepewność. Rozpoczyna się walka. Stajesz się kompletnie nowym człowiekiem. Doświadczenie cierpienia potrafi uczynić z człowieka chodzącą moc i mądrość - brzmi jego fragment.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: Facebook.com

Źródło zdjęcia głównego: Michał Woźniak/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?