Gwiazdy

Mateusz Hładki w quizie o świątecznych hitach. Dziennikarz popisał się talentem wokalnym

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Newsy ze świata show-biznesu

Powoli można rozpoczynać przygotowania do Bożego Narodzenia. Oczekiwanie na ten szczególny czas umilili widzom Sandra Hajduk-Popińska i Mateusz Hładki, którzy w Dzień Dobry TVN wprowadzili wszystkich w świąteczny klimat. Reporterka zaprosiła dziennikarza do quizu, podczas którego sprawdziła jego pamięć do świątecznych piosenek. Jak Mateusz Hładki poradził sobie z muzyczną konkurencją?

Mateusz Hładki i świąteczne hity

Piosenki to nieodłączny element odczekiwania na Boże Narodzenie. Od początku grudnia niemal wszędzie słuchać z głośników zimowe przeboje, których słowa znają prawie wszyscy. Sandra Hajduk-Popińska postanowiła sprawdzić, czy jej redakcyjny kolega Mateusz Hładki zna największe świąteczne hity.

- To jest twoja chwila prawdy - żartowała.

Święta

Małgorzata Kożuchowska o przygotowaniach do świąt
Małgorzata Kożuchowska o przygotowaniach do świątDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Konkurencję rozpoczęto od "Marry Christmas Everyone" Shakina Stevensa. Ten przebój dziennikarz rozpoznał bez trudu, przy okazji prezentując swoje wokalne i taneczne zdolności. Trochę więcej problemu przysporzył mu drugi utwór, tym razem należący do polskiej klasyki zimowego gatunku. Oczywiście chodziło o Czerwone Gitary i "Dzień jeden w roku".

 - Tu mogłaby zaśpiewać Agnieszka Dygant, bo ona to śpiewa w "Listach do M. 5" na końcu. Jeśli to jest ta piosenka... – zgadywał dziennikarz.

Świąteczny quiz Sandry Hajduk-Popińskiej

Sporą zagadką dla Mateusza Hładkiego było rozpoznanie niecodziennego utworu, który kilka lat temu był swoistym hitem Internetu. Choć dziennikarz szukał wsparcia w Małgorzacie Rozenek-Majdan, ostatecznie sam doszedł do tego, że chodziło o "Pada śnieg", które w sieci opublikowały siostry Godlewskie. Ku zaskoczeniu widzów pod koniec Mateusz Hładki zaczął popisywać się znajomością hiszpańskiego hitu "Feliz Navidad" Jose Feliciano.

- Ja tę piosenkę najbardziej lubię w wersji Celine Dion! – stwierdził.

W quizie nie zabrakło też przeboju grupy Wham! pod tytułem "Last Christmas", a także kolędy w wykonaniu prezenterów Dzień Dobry TVN z zeszłego roku. 

Posłuchaj całej rozmowy w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Karolina Kalatzi/Dzień Dobry TVN Online

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości