Magdalena Cielecka zawalczy o milion. "Okropnie się stresuję!"

Reporter:
Oskar Netkowski
"Milionerzy". Magdalena Cielecka w specjalnym odcinku na Dzień Kobiet
"Milionerzy". Magdalena Cielecka w specjalnym odcinku na Dzień Kobiet Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/19

Magdalena Cielecka wkrótce da się poznać widzom z zupełnie innej strony niż dotychczas. Aktorka wraz z dziennikarką Marta Kuligowską spróbuje swoich sił w "Milionerach". Odcinek emitowany z okazji Dnia Kobiet będzie pełen emocji. Gwiazda w rozmowie z Oskarem Netkowski z Dzień Dobry TVN Online opowiedziała o towarzyszącym jej stresie.

"Milionerzy". Specjalny, kobiecy odcinek

Magdalena Cielecka jest jedną z najbardziej popularnych i rozchwytywanych polskich aktorek. Gwiazda debiutowała w 1995 roku (tym samym, w którym ukończyła akademię aktorską), w filmie "Pokuszenie" Barbary Sass. Prywatnie aktorka związana jest z Bartoszem Gelenerem. Aktor w 2021 roku w studiu Dzień Dobry TVN dał znać, że łączy go z Magdą coś więcej niż przyjaźń.

Przez lata kariery obserwowaliśmy ją w różnych formatach, ale jeszcze nie w "Milionerach". Już 7 marca gwiazda powalczy o najwyższą wygraną. Towarzyszyć jej będzie Marta Kuligowska, a w drugiej drużynie zasiądą Agata Kulesza i Agnieszka Suchora. Odcinek specjalny zostanie wyemitowany z okazji Dnia Kobiet. 

Magdalena Cielecka walczy o milion

Magdalena Cielecka o milion zawalczy w towarzystwie wieloletniej dziennikarki TVN24, Marty Kuligowskiej. Panie będą odpowiadały na pytania w szczytnym celu. Wygrana trafi na konto Fundacji TVN.

- Okropnie się stresuję! Dawno się tak nie stresowałam. Trema rzadko kiedy mi towarzyszy, nie odczuwam jej, musi wydarzyć się coś dramatycznego. A tutaj tak. To jak publiczne zdawanie matury. Można się publicznie wyłożyć. Miejmy nadzieję, że fortuna i kosmos będą nam sprzyjały - przyznała Magdalena Cielecka w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl.

- Pamiętajmy, że to też zabawa i dobre show. Gramy nie przeciwko sobie, a we wspólnej sprawie, bo dla Fundacji TVN. Mam nadzieję, że to nam pomoże - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości