Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na rodzinnych wakacjach. Aktorska para pokazała zdjęcia

Autor:
Oskar
Netkowski
Magdalena Boczarska z dzieckiem

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk wkrótce dadzą się zobaczyć razem na wielkim ekranie. Na chwilę przed premierą filmu, w którym zagrali, zakochani wylecieli na wakacje. W sieci pochwalili się wyjątkowymi, rodzinnymi fotografiami.

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk - historia miłości

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk tworzą wyjątkowy aktorski duet. Para spełnia się nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnie. W 2017 roku zakochani zostali rodzicami Henia. Artyści chronią jednak swoją prywatność i rzadko publikują wspólne fotografie w mediach społecznościowych. Dlatego każde zdjęcie, na którym możemy dowiedzieć się czegoś o ich rodzinie, budzi sensację wśród fanów.

Magdalena Boczarska jest doskonale znana widzom TVN-u z serialu "Żywioły Saszy", w którym zagrała tytułową bohaterkę. Jej partner i ojciec dziecka dał się poznać publiczności w popularnym show "Mask Singer".

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk - wspólne wakacje

Wraz z początkiem lutego do kin wejdzie film "Heaven in Hell". Na wielkim ekranie zobaczymy Magdaleną Boczarską i Mateusza Banasiuka w rolach głównych.

- Powiedzieli, że pierwszy raz po 8 latach wspólnego życia przyszło im razem zagrać - mówił Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN.

Chwilę przed wielką premierą gwiazdy odpoczywały na rajskich wakacjach. Opublikowane na Instagramie zdjęcia z wyjazdu zachwycają.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości