Magda Bereda z nową piosenką na scenie Dzień Dobry TVN. Jak wypadła?

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Magda Bereda w utworze „Jest mi do twarzy we własnej osobie”
Magda Bereda w utworze „Jest mi do twarzy we własnej osobie” Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Magda Bereda wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN ze swoją najnowszą piosenką "jest mi do twarzy we własnej osobie". Wyjątkowy utwór zachwyca kameralną oprawą i wzrusza niebanalnym tekstem, którego autorką jest sama wokalistka. Jak wypadła na żywo?

Nowa piosenka Magdy Beredy

Magda Bereda to influencerka i piosenkarka, która stawia coraz śmielsze kroki w świecie muzyki. Miesiąc temu w serwisie YouTube opublikowała klimatyczny utwór "Jest mi do twarzy we własnej osobie", który już może pochwalić się prawie milionem odsłon.

Kim jest Magda Bereda?

Magda Bereda obecna jest w sieci od 14 roku życia. Choć z początku realizowała się jako influencerka, dziś coraz śmielej rozwija swoją karierę muzyczną - komponuje i pisze teksty swoich piosnek. Na początku publikowała covery znanych utworów, dziś może pochwalić się wzruszającymi piosenkami, takimi jak ta, którą zaprezentowała w studiu Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/EastNews

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości