Łukasz Drapała na scenie Dzień Dobry TVN. Posłuchaj piosenki "Idziemy do mnie"

Łukasz Drapała na scenie Dzień Dobry TVN
Łukasz Drapała - “Idziemy do mnie”
Źródło: Dzień Dobry TVN
Łukasz Drapała kilka miesięcy temu zmienił kierunek swojej kariery. Od niedawna muzyk wydaje piosenki pod własnym nazwiskiem. Jedną z najnowszych zaprezentował w Dzień Dobry TVN. Koniecznie zobaczcie jego koncert.

Łukasz Drapała - kim jest?

Łukasz Drapała dobrze znany jest widzom Dzień Dobry TVN. To utalentowany wokalista, autor tekstów i kompozytor. Był także uczestnikiem popularnych programów talent show. Ponadto supportował legendy muzyki takie jak grupa Metallica, Guns'n'Roses czy Deep Purple.

Z wykształcenia jest ekonomistą, historykiem sztuki i menedżerem kultury. Jednak od zawsze wiedział, że w jego sercu najgłośniej gra muzyka. Jego pierwszym zespołem był Day Tripper, którego członkiem był w latach 2006-2007, kolejno współpracował z grupami Fat Belly Family i Drapieżcy. Łukasz Drapała od 2011 roku pozostawał członkiem formacji Chemia. W tym roku poinformował, że zdecydował się odejść z grupy.

Łukasz Drapała na scenie Dzień Dobry TVN

W oświadczeniu wydanym kilka miesięcy temu artysta podziękował fanom i kolegom z formacji Chemia. Powodem jego decyzji była chęć rozpoczęcia kariery solowej. Efektem jego działań jest m.in. wydany niedawno kawałek "Idziemy do mnie". Posłuchajcie, jak brzmiał w studio Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes